Як вибрати дитячі меблі.

Дитяча кімната - це маленьке королівство дитини. І, звичайно ж, будь-який батько мріє, щоб у цьому королівстві було все найкраще. Стосується це в першу чергу дитячих меблів. Саме вона задає тон дитячій кімнаті. Як правильно підібрати меблі в дитячу і не заблукати в різноманітності пропонованих варіантів?
Вам знадобиться
  • - каталоги меблів;
  • - програми для моделювання та дизайну кімнати.
Інструкція
1
Перш ніж мчати в магазин продумайте, які саме меблі вам знадобитися. Не полінуйтеся перегорнути каталоги різних фірм. Враховуйте що для крихти доведеться обзавестися ліжечком, пеленальним столиком, комодом. Для дітей дитсадівського віку потрібно купити невелику ліжко або ліжко-трансформер, маленький столик і стільчик. Школяреві будуть необхідні письмовий або комп'ютерний стіл, стелажі для книг, шафа для одягу.
2
Подбайте про безпеку дитячих меблів. Для маленьких діток краще вибирайте м'яку модульні меблі. Округлені краю і відсутність металевих і скляних деталей як не можна краще підходить для кімнати крихти. Гірка або спортивний куточок також повинні відповідати вимогам безпеки. Запитуйте при покупці у продавців і консультантів відповідні сертифікати на меблі.
3
Вибирайте якісні меблі. Добре якщо матеріали, з яких вона виготовлена, будуть гіпоалергенними та екологічно безпечними. Зверніть пильну увагу на фарби і лаки, якими покриті деталі меблів. Переконайтеся в тому, що декоративні елементи та фурнітура добре закріплені і не мають ріжучих або гострих кутів.
4
Відповідально підходите до планування. Передбачте заздалегідь, як меблі повинна бути розміщена по відношенню до світла, скільки місця вона займе в кімнаті. Не захоплюйтеся, для дитини в кімнаті повинно залишитися і вільний простір. Маленький чоловічок напевно захоче помалювати лежачи на підлозі або розкласти свої іграшки. У плануванні дуже допомагають спеціальні програми, які дозволяють побачити, як виглядатиме кімната з розставленої меблями.
5
Купуючи меблі на замовлення за вашими мірками, намагайтеся наслідувати старому прислів'ї і сім разів обміряти кімнату. Враховуйте зростання вашої дитини. Чи зможе він самостійно дотягнутися до верхніх полиць, щоб розкласти іграшки та повісить чи без вашої допомоги свій одяг у шафу.
6
Уважно поставтеся до стійкості меблів. Маленькі діти і підлітки часто ігнорують стільці і підіймаються на верхні полиці, встаючи на виступи або ручки. Небажано перенасичувати дитячу склом і дзеркалами. Скляні полиці і великі дзеркальні поверхні можуть бути потенційно небезпечні. Так невдало кинутий м'яч або іграшка можуть призвести до купи уламків або порізів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=USfKQJqNIo0
Корисна порада
Вибирайте колір меблів виходячи з переваг малюка і його темпераменту, а не ваших персональних поглядів. Нехай дитяча кімната буде приносити радість вашому малюкові!