Як встановити світильники в натяжних стелях.

В даний час установка світильників у натяжні стелі - невід'ємна частина дизайну приміщення і його оригінального освітлення. Змонтувати люстру або вбудувати світлодіодні світильники в стельову конструкцію зможе кожен чоловік, якщо буде в точності слідувати інструкції.
Інструкція
1
Ви замислюєтеся, як встановити світильники в натяжних стелях, і що краще використовувати - традиційну люстру або економічні світлодіодні лампочки? Краще вибирайте вбудовані світильники і вмонтовуйте їх відразу ж після того, як натяжна стеля вже після установки починає остигати. По-перше, заздалегідь підготуйте спеціальний круглий профіль, що прикладається до стельової конструкції в місці, де раніше знаходилася призначена для світильника стійка. Пам'ятайте, що профіль рекомендується добре приклеїти безпосередньо під самою стійкою.
2
По-друге, виріжете частина полотна, приклеєного до стійки разом з профілем, за наміченим контуру внутрішньої поверхні. У натяжній стелі виконайте отвір, через який виймайте проводку для вашого майбутнього світильника, а далі окантуйте саму виїмку за допомогою привабливого декоративного профілю. Перш ніж встановити світильники в натяжній стелі, спочатку купите галогенні або незвичайні люмінесцентні лампи або класичні лампочки з вольфрамовою ниткою. При цьому якщо ви хочете монтувати їх традиційним методом, додаючи в стельову конструкцію термоізолююча кільце, то можна використовувати і класичні лампи розжарювання потужністю не більше 20Вт.
3
Сучасна установка світильників у натяжні стелі дозволить вам перетворити приміщення, але не забувайте про рекомендовану потужності використовуваних освітлювальних приладів. Краще не використовуйте потужні галогенні лампочки, так як вони можуть занадто розжарити плівку ПВХ, з якої виготовлений ваш натяжна стеля. Щоб створити яскраве освітлення їх безлічі невеликих лампочок, обов'язково застосовуйте для кожної з них спеціальну термоізоляцію. В іншому випадку полотно вашого натяжної стелі провіснет або перегріється.
4
Ви можете придбати сталеві світильники, врізаються в стелю. З їх допомогою ви досягнете оригінального точкового освітлення будь-яких знаходяться у вашій кімнаті предметів, а також виділити окремі ділянки житлового простору красивим світловим потоком. Серед вбудовуваних світильників рекомендується розглянути і карданні лампочки з можливістю зручного регулювання потрібного положення рефлектора, тоді світлові потоки буде дуже легко направляти абсолютно в будь-яку точку освітлюваного приміщення. Дізнавшись тонкощі, що стосуються вибору світильників, вам буде простіше виконати самостійний монтаж освітлювальних приладів.