Як малювати грифона.

Грифон - фантастична тварина, помісь дикого кота і ящера з крилами. Малювати його досить складно, але цікаво. Потрібно врахувати при малюнку особливості котячого тіла, будова крил і передати його жорсткий характер.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, ластик, фотографії тигрів, левів і птахів, кольорові олівці, фарби або фломастери.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу. Розташувати його краще горизонтально. Озброївшись олівцем почніть робити начерк. Розберемо основні деталі першого малюнка. Велике коло - це груди? і місце, звідки ростуть у грифона крила, великий він тому, що в цьому місці розташовані м'язи, які піднімають важке тіло в повітря. Два маленьких кола - голова і задня частина. Намітьте лініями ближні до вас лапи - передню і задню, хвіст, далеке крило. Двома вигинисті площинами позначте ближнє до вас крило (перший фрагмент).
2
Почніть промальовувати деталі. Почніть процес з голови, позначте дзьоб грифона, котячі, але трохи загострені вуха, невелику борідку під дзьобом. Намітьте товщину передньої найближчій до вас лапки (другий фрагмент). Позначте очі істоти - вони мигдалеподібної форми. Порісуйте вуха, збільште товщину лапи, домалює хутро на ній, на шиї (третій фрагмент). Подивіться в інтернеті картинки тигрів і левів, зверніть увагу на будову b [лап і тіла - це допоможе в процесі створення малюнка.
3
Продовжуємо займатися прорисовкой. Прорисуйте шерсть на задніх лапах, з'єднайте великий і маленький задній круги внизу, утворивши живіт. Займіться крилами. Прорисуйте чіткіше форму крила, позначте на кожному перший нижній ряд пір'я. Для легкості виконання пошукайте в інтернеті картинки крил птахів. Позначте на передній лапі кордон кольору шерсті грифона (четвертий фрагмент). Тепер покажіть хвіст грифона і зверніть увагу, що на кінці його розташована пензлик. Домалюйте залишилися пір'я на крилах (п'ятий фрагмент).
4
Озброївшись ластиком, акуратно зітріть допоміжні лінії - вони нам більше не потрібні. Тепер можете виконати ваш малюнок у кольорі, використовуючи олівці, фломастери, фарби, гелеві ручки та інше. Штрихування краще виконувати за формою тіла. Використовуйте тінь.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aFZ9PL8DV1g