Як створити гіперпосилання в документі. Як зробити документ з гіперпосиланнями.

Гіперпосилання служать для швидкого перенаправлення від одного джерела інформацію до іншого об'єкта (сайту, графіці, фото та ін.). Користуватися гіперпосиланнями дуже зручно і практично. Приміром, пишіть ви статтю про Альпи і хочете додати до статті фотографії або посилання на сайт з цікавою інформацією по цій темі. Для цього достатньо створити гіперпосилання в тексті. Клікнувши по слову, до якого була додана гіперпосилання, користувач буде перенаправлений на інше джерело інформації.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - редактор Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Гіперпосилання можна додавати не тільки до тексту, але і до графіку, фотографій, документів. Створювати гіперпосилання можна за допомогою текстового редактора Microsoft Office Word. Якщо вам необхідно просто створити гіперпосилання на певний сайт, форум або інтернет-ресурс, робиться це дуже просто. Скопіюйте потрібний вам інтернет-адресу, після чого вставте його в документ Microsoft Office Word. Але відразу після команди «Вставити» натисніть Enter. Після цього гіперпосилання буде створена автоматично.
2
Також гіперпосилання можна додати безпосередньо до тексту. Для цього виділіть потрібний фрагмент тексту за допомогою лівої кнопкою мишки. Після цього натисніть праву клавішу мишки. З'явиться контекстне меню. У цьому меню виберіть «Гіперпосилання». Відкриється нове вікно «Вставка гіперпосилання». Якщо ви хочете створити гіперпосилання на інтернет-ресурс, то в рядку «Адреса» введіть, відповідно, інтернет-адресу цього ресурсу. Також в рядку «Адреса» можна ввести посилання на графіку, фотографії та інші файли, які є в інтернеті.
3
Якщо вам необхідно створити гіперпосилання на файл, який зберігається на жорсткому диску Вашого комп'ютера або на вінчестері одного з комп'ютерів вашого мережевого оточення, зробити потрібно так. У вікні «Вставка гіперпосилання» виберіть «Пошук файлу» і вкажіть шлях до файлу, на який створюється посилання. Виділіть цей файл і натисніть ОК. Вікно пошуку закриється, після чого у вікні «Вставка гіперпосилання» також натисніть ОК. Гіперпосилання буде створена.
4
Гіперпосилання можна додавати і до графіку (фотографії, зображення, картинки та ін.). Для цього виділіть потрібний об'єкт і натисніть правою кнопкою мишки. Далі також виберіть «Гіперпосилання». Наступні дії ідентичні, як і зі створенням гіперпосилань до тексту.
5
Якщо ви просто натиснете правою кнопкою мишки по порожньому місці у документі і виберіть «Гіперпосилання», то в рядку «Текст» ви можете, відповідно, ввести текст, для якого буде додана гіперпосилання і такими ж способами, які були описані вище, додати гіперпосилання на файл або інтернет-ресурс.