Як зберегти адресну книгу outlook. не можу в комп'ютері знайти адресну книгу.

При роботі з Outlook Express є можливість не тільки імпортувати візитні картки та адресні книги з інших додатків для роботи з електронною поштою, а й експортувати збережені в їх Outlook Express адреси, візитні картки та повідомлення в інші програми або у файли, зручні для використання без спеціального програмного забезпечення. Така дія може знадобитися в тому, наприклад, випадку, якщо користувачеві буде потрібно перевстановлення ОС, її оновлення або відновлення після падіння.
Інструкція
1
Скопіюйте файли адресної книги у внутрішньому форматі програми. Вони розташовуються за адресою C: \ WINDOWS \ ApplicationData \ Microsoft \ AddressBook у власників операційної системи Windows до версії Millenium або за адресою C:\Documents_and_Settings\id_пользователя\LocalSettings\ApplicationData\Identities\{id_пользователя}\Microsoft\Outlook Express в операційних системах пізніше цієї версії.
2
Разом з цими файлами можна заодно зберегти і повідомлення, адреси яких для різних версій систем C:\Windows\Application\{id_пользователя}\Корпорация_Майкрософт\Outlook_Express і C:\Documents_and_Settings\id_пользователя\LocalSettings\Application\Identities\{id_пользователя}\Microsoft\Outlook_Express відповідно.
3
Зберегти ці дані слід для гарантії їх недоторканності при проведенні зазначених нижче маніпуляцій. Їх можна буде використовувати для відновлення бази контактів і повідомлень - після того як операційна система вперше запуститься, а Outlook Express буде встановлений, по тим же самим адресами будуть створені однойменні папки. Копіювання в них збережених баз дозволить їх використовувати.
4
Збережіть адресну книгу програми в формат текстового файлу з полями, які розділені комами. Для цієї дії буде потрібно виконати команду «Адресна книга» у підменю «Експорт», меню «Файл». Отриманий файл буде збережений у вказаному користувачем місці.
5
Імпортуйте текстовий файл в Outlook. Для цього після повторної установки програми слід виконати команду «Інша Адресна книга» у підменю «Імпорт» меню «Файл».
6
Також існує можливість простого копіювання адресної книги за допомогою буфера обміну, поєднанням клавіш «Ctrl + С» - такий підхід дозволить зберегти всі, а не тільки використовується за умовчанням адреси.
Зверніть увагу
Необхідно враховувати, що при збереженні в файл Outlook використовує тільки адресу контакту за замовчуванням.
Корисна порада
Несумісність баз нових і старих версій Outlook вирішується збереження баз в форматах, які підтримуються усіма версіями клієнта - наприклад, в текстовий файл.