Як підключити дроти в комп'ютері. інструкція Як підключити дроти до вінчестера в комп'ютер.

Для людей, які тільки починають спілкування з ПК, його підключення до мережі стане справжньою загадкою. Безліч проводів неодмінно заплутають людини при спробі включення комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, комплект проводів.
Інструкція
1
На початковій стадії вам необхідно розкласти окремо дроти, які додаються до комп'ютера, а також вивчити задню панель системного блоку. В принципі, в підключенні пристроїв до системного блоку немає нічого складного, і визначити потрібний роз'єм для певного дроти не складе ніяких труднощів.
2
Щоб підключити монітор до системного блоку, вам потрібно знайти дріт, на кожному кінці якого будуть змонтовані однакові штекери. Один з кінців проводу підключається до відповідного роз'єму на моніторі, інший - до аналогічного виходу на системному блоці.
3
Акустичну систему, клавіатуру і мишку підключати також досить просто. Якщо ви звернете увагу, окремий штекер має свій певний колір, кожен з яких буде відповідати забарвленню роз'ємів на системному блоці.
4
Після того, як акустична система і інші пристрої будуть підключені, залишається підключити комп'ютер до мережі. В комплекті проводів повинно бути два однакових шнура (одна сторона оснащена вилкою для розетки, інша - штекером для приєднання до пристрою). Дані дроти служать для підключення системного блоку і монітора до мережі. Спочатку підключіть шнури до пристроїв, тільки після цього можете вставляти їх в розетку. Підключення сабвуфера також не викличе жодних ускладнень - пристрій включається в мережу стандартним штекером, а підключення колонок схематично відображається на його задній частині.