Як прибрати блиск з куртки. Як прибрати засаленість з піджака.

Виявивши на вашій куртці блискучі лиску, ви, звичайно, турбуватиметеся. По-перше, це часто означає необхідність покупки нової речі, а значить непередбачені витрати. А по-друге, шкода викидати улюблену річ. Але ситуацію можна виправити за допомогою нехитрих і доступних всім способів.
Інструкція
1
Якщо куртка пошита з напіввовняної або вовняної тканини, змочіть щітку в розчині нашатирного спирту. Для цього змішайте нашатир з водою в рівних кількостях. Після цього провітріть куртку на свіжому воздухе.Блестящіе місця посипте харчовою сіллю, а потім потріть гумкою. Зчистите сіль жорсткої щеткой.Еслі залисніли комір, змішайте столову ложку нашатирю і три столові ложки води. Чистите комір щіткою, змоченою в цьому розчині.
2
Якщо постраждала куртка із замші, дуже обережно обробіть її поверхню, в місцях появи блиску, тонкої наждачним папером або звичайної гумкою. Нашатир і воду змішайте в пропорції 1: 4. Намочіть в розчині ватний тампон і счищайте жирний лоск. Потім протріть очищену поверхню тампоном, змоченим в суміші з чайної ложки оцту і літром води.1 частина щавлевої кислоти розведіть в 30 частинах води і 2 частини соди питної. Залисніли місця протріть ватяним тампоном, змоченим в розчині. Прополощіть у холодній воді і просушіть. Після висихання речі добре розімніть замшу руками.
3
Нескладно позбутися лискучих плям на шкіряній куртке.Смочіте ватний тампон у збитому курячому білку і протріть кожу.Пропітайте тряпочку в гліцерині і протріть нею пятна.Смешайте 4 частини касторової олії, 15 частин скипидару, 15 частин воску жовтого і 1 частина каніфолі. Злегка підігрійте. Протріть цією сумішшю проблемні місця на куртці і добре розітріть. Підійде для протирання і суміш з трьох чайних ложок соди, чайної ложки нашатирного спирту і половини літра води.
4
залисніли хутро на куртці можна вичистити за допомогою бензину. Змочіть в ньому чисту ганчірочку і у напрямку росту протріть хутро. Розчешіть щіткою. Провітрювати помістіть на балкон.
5
У випадку якщо ви не змогли очистити куртку самостійно, зверніться до професіоналів. У будь хімчистці вам якісно проведуть роботу за нетривалий час.