Як зняти кнопки з клавіатури. Як витягнути клавішу з клавіатури.

Іноді простим витрушуванням крихт з клавіатури не обійтися. Якщо на кнопки прилипла жирна пил з усіх боків, то найпростіше промити їх теплою водою, а для цього потрібно їх спочатку зняти.
Вам знадобиться
  • Клавіатура, схема розташування кнопок клавіатури, викрутка, ручка, олівець, пінцет
Інструкція
1
Розшукайте в інтернеті картинку із зображенням розглядуваної клавіатури. Роздрукуйте або Перемалюйте її, якщо не плануєте вимикати комп'ютер, то відкрийте її на моніторі.
2
Отсоедините клавіатуру від системного блоку.
3
Кожна кнопка клавіатури має дві ніжки з виступами, які заводяться в маленькі циліндри, розміщені в корпусі клавіатури. Там ці ніжки встають в распор.Поддевайте ножем, ручкою, пінцетом або просто металевим стержнем кнопки по черзі і витягуйте їх. Знадобиться досить відчутне зусилля, щоб вибити кожну кнопку з гнізда. Деякі довгі кнопки кріпляться до корпусу в декількох місцях, наприклад, пробіл, Shift, Enter. При цьому у них ще існує спеціальна металева трубочка, яка входить в пази. Ця трубочка забезпечує те властивість довгих кнопок, при якому кнопка спрацює, навіть якщо ви натиснете на неї скраю, а не посередині. При витягуванні кнопок ці трубочки не заважають, просто стежте за тим, щоб вони не були втрачені. При установці вони необов'язкові, але забезпечують більш комфортну роботу з довгими клавішами.
Зверніть увагу
Контролери, що відповідають за те, який символ буде введений з клавіатури, розташовані на корпусі клавіатури, а не на кнопках. Таким чином, якщо при складанні клавіатури ви порушите порядок кнопок, то при натисканні на ту чи іншу кнопку буде введений символ, за який відповідає контролер, а не той символ, що зображений на кнопці.
Корисна порада
Кнопки можна мити все скопом в теплій мильній воді. Потім просушити на ганчірку і вставити в клавіатуру. Сам корпус клавіатури мочити не можна, можна лише протерти пластикові його частини.