Як вибирати буряк.

Буряк - червоний коренеплід, багатий вітамінами групи А, С, В, В9, РР і мікроелементами: кальцієм, калієм залізом, йодом. Буряк дуже корисна для травної системи. Існує думка, що цей овоч запобігає появи ракових клітин.
Інструкція
1
Буряк відома трьома видами: цукрова, кормова і звичайна. Цукровий буряк в основному вирощують в промислових масштабах для отримання всім відомого солодкого речовини. Кормовий буряк - недорогий і поживний продукт для прикорму домашньої худоби. Як правило, цінителі овочевих страв вживають в їжу буряк звичайну. Як не дивно, на прилавках магазинів серед звичайної буряків можна знайти і кормову. Відрізнити її можна за великим розміром і світлому забарвленню. Такий вид коренеплоду містить більше клітковини, тому він більш жорсткий.
2
Звичайна (їдальня) буряк теж досягає великих розмірів, але в магазині такі гіганти можна знайти тільки восени, оскільки велика буряк погано зберігається і не дотягує до весни.
3
Придатна в їжу буряк повинна бути твердою і рівною. Перевірте шкірочку коренеплоду: на ній не повинно бути тріщин, бородавок, порізів. Не купуйте буряк, якщо вона почала загнивати або трохи обм'якла на тому місці, на якому лежала на прилавку.
4
Якщо на поверхні коренеплоду багато листя і корінців, швидше за все такий овоч неправильно зберігався або був зібраний з полів.
5
Здоровий буряковий плід повинен вирости однорідним на всій поверхні: гладкий і рівний, без зламів, вигинів, вм'ятин або опуклих місць. Деякі сорти буряка подовжені і нагадують товсту морквину. Вони теж повинні бути рівними і поступово звужуватися ближче до кореня.
6
Перед приготуванням розріжте буряк і подивіться на коренеплід «зсередини». Він повинен бути однорідним, без порожніх місць і новоутворень. Якщо на овоче проступають тверді чорні плями, краще не використовувати його в їжу. Викидайте буряк, якщо вона почала гнити хоча б з одного боку. Шкідливі бактерії можуть бути непомітні на «здорових» ділянках рослини.
7
Якщо ви купуєте овочі у знайомих дачників або фермерів, восени купите буряки з листям, якщо вона не була оброблена хімічними добривами. Перевірте бадилля на цілісність і свіжість. Її можна використовувати в приготуванні супів.