Як вибрати морозильник.

Для початку визначтеся, чи потрібен вам морозильник? Врахуйте, що не морозильна камера, яка є невід'ємною частиною холодильника, а саме морозильник. Це велика шафа, який призначений для зберігання безлічі продуктів протягом тривалого часу.
Вам знадобиться
  • корисна площа, запаси продуктів
Інструкція
1
Якщо ви вирішили, що будете зберігати фрукти і ягоди за допомогою заморожування, ваш морозильник повинен бути великого об'єму. Якщо він потрібен лише для зберігання м'яса, досить обсягу в 50 л. На сьогоднішній день російський ринок представлений холодильниками, які оснащені вельми місткими морозильними камерами, що задовольняють потреби більшості покупців. Морозильник володіє ще більшою місткістю і необхідний, якщо ви купуєте продукти про запас, не маєте можливостей щодня ходити в магазин або займаєтеся заготівлею ягід і фруктів. Потрібний обсяг морозильника буде залежати від ваших побутових звичок.
2
Підберіть морозильник в тон кухонних меблів - він стане дуже зручним доповненням. При відключенні електроенергії мінусова температура в морозильнику підтримується спеціальними акумуляторами. Залежно від моделі, холод буде зберігатися від 9 до 24 годин. Майже всі сучасні морозильники володіють системами Non-frost, тому їх не потрібно розморожувати.
3
Оберіть морозильник, який буде відповідати вашим потребам. Сьогодні навіть для зберігання продуктів залучаються новітні технологічні досягнення. Нові моделі морозильників забезпечені корисними опціями і безліччю приємних функцій.
4
Сучасні морозильники можуть бути у вигляді шаф, скринь або тумб. Якщо приміщення, в якому буде розташовуватися морозильник, невелике, зверніть увагу на морозильник-шафа. Корисної площі для нього потрібно небагато, зате продуктів вміститися велика кількість. Шафи можуть бути різних видів, з ящиками або поличками, дверцями або висуваються лотками.
5
Скомпонуйте морозильник з кухонними меблями. Встановіть під стільницю тумбу. Обсяг у них зазвичай невеликий - всього 3-4 відділення.
6
Якщо ви не уявляєте своє життя без великих запасів м'яса або риби, догляньте для себе морозильник-скриня. Габарити у таких морозильників досить солідні, правда конструкція не зовсім зручна. Глибина навіть у самого звичайного скрині досить велика, а тому діставати продукти знизу не зовсім комфортно. Зате ларі володіють більшою економічністю, чим вертикальні морозильники і вміщають більшу кількість продуктів.
7
Заповнюйте морозильник так, щоб була присутня вільна циркуляція повітря, що забезпечує рівномірне охолодження. Заморожуйте ягоди і фрукти на декоративному лотку для кубиків льоду. Потім упакуйте їх у пакети для глибокої заморозки. Зберігайте кожен вид ягід окремо.
Зверніть увагу
Зберігайте м'ясо, порізаним на шматочки потрібної величини. Риба для заморозки укладається цілком і очищеною.
Корисна порада
Не розміщуйте в морозильник продукти, що містять желатин.