Як робити йодовую сітку. йодова сітка при мастопатії.

Йод присутній майже в кожній домашній аптечці. Будучи прекрасним антисептиком, він традиційно використовується для обробки ран. Однак на цьому його корисні властивості не закінчуються.
Вам знадобиться
  • - ватяні палички;
  • - йод.
Інструкція
1
Йод використовується з 1812 року як антисептичний препарату для обробки ран. Спочатку він застосовувався при будь-яких операціях, будь то видалення зуба або ампутація кінцівки. З появою цього нехитрого засобу рівень смертності, пов'язаний з оперативним втручанням, знизився в 5 разів. З часом вчені довели, що йод не не тільки бореться з мікробами, але й знімає запалення. Завдяки цій властивості, спиртовий розчин йоду отримав широке застосування як в традиційній медицині, так і в народній.
2
Робіть йодну сітку для лікування бронхо-легеневих захворювань, при невралгії й остеохондрозі, ангіні і ларингіті, варикозі, геморої, лактостазе, радикуліті. Чи не зашкодить йод і при ударах і синцях.
3
Змочіть кінець ватної палички в 5% -му спиртовому розчині йоду. Проведіть вертикальні смуги на шкірі на відстані близько сантиметра один від одного. Після цього намалюйте горизонтальні лінії так, щоб вони були перпендикулярні вертикалях. Таким чином, у вас повинна вийти йодна сітка, де кожна клітина має розмір 1х1 сантиметр.
4
При малюванні сітки стежте за тим, щоб вся область запалення була рівномірно змазана йодом. При захворюваннях дихальних шляхів прорисуйте сітку по всій площі грудної клітки. При болю в горлі змастіть шию. При мастсіте і лактостазе - болючий ділянку грудей.
5
З'ясуйте, наскільки велика потреба вашого організму в йоді. Для цього намалюйте сітку на внутрішній стороні стегна. Якщо вона зникне протягом трьох годин, значить організм відчуває дефіцит в йоді. Якщо малюнок зник з шкіри через 6-8 годин - дефіцит не так виражений, але все ж він є. Якщо сітка не зникає протягом доби, значить додаткового прийому йодовмісних препаратів не потрібно.
Зверніть увагу
Йодну сітку бажано малювати на ніч. Якщо немає можливості дочекатися вечора, після нанесення йоду на шкіру утримайтеся від тривалих прогулянок і протягів.
Йодна сітка - це не панацея, не ліки від усіх хвороб і навіть не засіб поповнення дефіциту йоду. Однак її помірне подразнюючу дію здатне поліпшити рух крові по шкірних капілярах і, як наслідок, викликати необхідний приплив крові до ураженої хворобою області.
Вам знадобиться
  • - 5% -ний розчин йоду,
  • - ватяна паличка.
Інструкція
1
Перш ніж наносити йодну сітку , переконайтеся, що вона не зробить шкідливого впливу на ваш організм. Виміряйте температуру тіла. Якщо вона буде вище 38-ми градусів, не роздумуючи відмовтеся від нанесення йодної сітки. Але навіть за відсутності спека не поспішайте приступати до процедури. Для початку нанесіть на внутрішню поверхню стегна або передпліччя кілька пробних штрихів за допомогою ватної палички, змоченої в йоді. Якщо після закінчення 15-ти хвилин після проведення проби на вашій шкірі не з'явиться почервоніння і роздратування, можете сміливо наносити йодну сітку.
2
Візьміть 5% -ний розчин йоду і косметичну ватяну паличку. При відсутності такої палички накрутите невеликий шматок вати на звичайну сірник. Акуратно вмочіть ватяну паличку в йодний розчин і почніть наносити на тіло сітку. Спочатку проведіть вертикальні смуги на відстані одного сантиметра один від одного. Якщо ви наносите йодну сітку на спину, проведіть одну з ліній прямо по хребту, ще дві - паралельно хребту через внутрішні краї обох лопаток, а потім заповніть залишився між цими лініями простір, дотримуючись відступ в один сантиметр.
3
Якщо ж ви наносите йодну сітку на грудну область, проведіть центральну лінію через середину ключиці, а решта смуги розташовуйте строго паралельно їй. Після цього приступайте до нанесення горизонтальних ліній. Ці смуги також повинні знаходити на відстані сантиметра один від одного. Якщо йодна сітка розташована на грудях, намагайтеся наносити лінії між ребрами. Якщо ж ви малюєте сітку на спині, розташування горизонтальний смуг може бути довільним.
4
Не бійтеся надлишку йоду - ваш організм здатний в потрібний момент припинити всмоктування його в тканини. Але все ж не слід наносити йодну сітку занадто часто. Оптимальний графік проведення цієї процедури - через день або через два, тобто 2-3 рази на тиждень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VIB7URIDNR8