Як додати шрифти в Корел. Шрифти для корела.

Corel Draw являє собою графічний редактор, призначений для роботи з векторною графікою. Він дає можливість працювати з різноманітними проектами, від логотипів та веб-графіки, до брошур і вивісок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - програма Corel Draw.
Інструкція
1
Скачайте на свій комп'ютер шрифти, які хочете додати в програму Corel Draw. Для цього перейдіть на сайт зі шрифтами, наприклад, http://www.ph4.ru/fonts_fonts.ph4?ja=, виберіть вподобані шрифти, перейдіть за посиланням «Скачати» і завантажте їх на комп'ютер. Щоб включити шрифт в Corel Draw, перейдіть в папку, куди ви завантажили шрифти, скопіюйте їх. Далі зайдіть на диск C, відкрийте папку Windows, потім папку Fonts. На вільному місці викличте контекстне меню і виберіть "Вставити". Дочекайтеся закінчення установки шрифтів. Запустіть програму Corel Draw, переконайтеся, що вибрані шрифти додалися в програму.
2
Перейдіть на сайт http://soft.zerk.ru/font/fontnavigator/, і скачайте програму Font Navigator, дана програма дозволить вам провести установку шрифтів в Corel Draw. На сайті натисніть посилання «Безкоштовно скачати Font Navigator». Дочекайтеся закачування файлу, запустіть його і встановіть програму на комп'ютер. При першому запуску програми буде запущений Майстер додавання шрифтів. Виберіть папки, в яких зберігаються файли шрифтів, щоб виконати додавання шрифтів в програмі Corel Draw. Натисніть кнопку «Готово» і дочекайтеся, поки майстер завершить сканування. Після цього в лівій частині вікна буде відображений список шрифтів за алфавітом.
3
Виділіть потрібний шрифт, в правій частині вікна буде відображений приклад тексту, оформлений даними шрифтом. Викличте на будь-якому шрифті контекстне меню і виберіть тип шрифту, який ви хочете встановити, приміром, художні. Також ви можете відправити приклад тексту на друк, щоб побачити, як шрифт буде відображений на папері. Щоб ввести шрифт в програму Corel Draw, виділіть його, натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт «Встановити шрифти». Дочекайтеся завершення операції, вийдіть з програми і запустіть Corel Draw.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZJwK67meaJY
Зверніть увагу
Як додати шрифт? Це питання виникає в процесі роботи за комп'ютером у багатьох користувачів. Таким чином, щоб нові шрифти стали доступні в додатках, їх потрібно додати в Windows. В Windows XP шрифти зберігаються в папці Шрифти, потрапити до якої можна так: Пуск - Панель управління - Шрифти.
Корисна порада
Як додати новий шрифт. Вирішення питання дуже просте. Шрифти не встановлюються в окремо взятий текстової або графічний редактор. Вони встановлюються в Windows через панель управління. Як додати новий шрифт. Знаходимо на просторах інтернет і викачуємо потрібні шрифти підтримують кирилицю. Якщо в архіві, то розпаковуємо. Відкриваємо файл зі шрифтом.