Як замінити колір очей.

Для того щоб поміняти колір очей в житті, вам потрібні були б кольорові контактні лінзи. Набагато простіше змінити колір очей на фотографії. Для цього вам буде потрібно всього лише графічний редактор Photoshop і трохи терпіння.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія для обробки.
Інструкція
1
Завантажте знімок, з яким збираєтеся працювати, в Photoshop за допомогою команди Open («Відкрити») з меню File («Файл»). Той же результат вийде, якщо ви натиснете гарячі клавіші Ctrl + O.
2
Продублируйте шар з фотографією. Для цього правою кнопкою мишки клацніть по шару з оброблюваних зображенням в палітрі шарів і виберіть у контекстному меню опцію Dublicate Layer («Дублювати шар»).
3
Виділіть на фотографії очі. Це можна зробити в режимі швидкої маски. Виберіть у палітрі інструментів інструмент Brush («Кисть»). У налаштуваннях параметрів інструменту, які можна побачити під головним меню, виставите той діаметр кисті, яким вам буде зручно зафарбовувати очей на фотографії. Параметр Hardness («Жорсткість») виставите рівний п'ятдесяти процентам.Перейдіте в режим швидкої маски. Для цього клікніть лівою кнопкою миші по правому прямокутнику в нижній частині палітри інструментів. Зафарбуйте на фотографії ока за допомогою кисті. Вийдіть з режиму швидкої маски, натиснувши на лівий прямокутник в нижній частині палітри інструментів.
4
Приховайте частину зображення, колір якої хочете залишити незмінним. Для цього інвертуйте виділення, зроблене в режимі швидкої маски. Зробити це можна за допомогою команди Inverse («Інвертувати») з меню Select («Виділення»). Створіть маску шару, натиснувши кнопку Add layer mask («Додати маску шару»), яка знаходиться під палітрою шарів. Зручність використання маски полягає в тому, що ви зможете коректувати розмір області зі зміненим кольором, змінюючи маску.
5
Відредагуйте колір очей, викликавши вікно налаштувань командою Hue/Saturation («Відтінок/Насиченість») з групи Adjustment («Корекція») меню Image («Зображення»). Пересуваючи повзунок налаштувань параметра Hue («Відтінок»), добийтеся потрібного кольору. Натисніть кнопку ОК.
6
За допомогою команди Save As («Зберегти як") з меню File («Файл») збережіть змінену фотографію під іншим ім'ям. Це дозволить вам мати у своєму розпорядженні обидві версії зображення.