Як розбити фільм.

Напевно, кожному любителю фільмів подобається дивитися новинки кінематографа в затишній обстановці. І це має на увазі не тільки зайняти зручне положення при перегляді, але і якість відеозапису, а також грамотне розміщення фільму на диску. Іноді виходить, що скачаний з інтернету фільм не поміщається на одному диску.
Вам знадобиться
  • - програма Virtual Dub
Інструкція
1
Наприклад, розмір фільму становить 1400 Мб, у вас є в наявності 2 CD-диска. Обсяг кожного диска 700 Мб, значить, вам необхідно розділити цей фільм на 2 частини. Обсяг фільму може бути як менше, так і більше зазначеного вами прімера.Скачайте програму з інтернету і встановіть її. Після її установки запустіть її. Тепер вам необхідно відкрити файл вашого фільму, якому належить поділ на 2 частини. "File" - "Open video file". Виберіть потрібний відео файл.
2
Після відкриття файлу вам необхідно визначити тривалість всього фільму. Для цього захопіть курсор прокрутки відео файлу внизу і тягніть його мишкою до упору вправо. В рядку стану ви побачите, що фільм триває певний час. Поставте курсор в початок фільму і натисніть внизу вікна цифру 1. Потім поставте курсор на середину фільму (виберіть половину фільму, бажано підібрати відповідний кадр), натисніть на цифру 2.
3
В меню "Audio" і "Video" натисніть "Direct sream copy". Ця опція дозволяє розрізати фільм без збільшення розміру самого файлу, що вам і потрібно. В опціях виберіть "Save segment". Перед вами відкриється нове віконце, де необхідно вказати місце розташування вашого майбутнього файлу, а також назва. Бажано зробити дописки до назви вашого фільму - "часть1" або "CD1". Зачекайте завершення операції.
4
Приступаємо до другої частини нашого фільму. Тут ви робите теж саме. Там, де закінчилася наша перша частина, натисніть цифру 1, в кінці фільму натиснете цифру 2. Запам'ятовуєте другу частину фільму з збереженням на жорсткий диск, не забудьте зробити дописки, аналогічну першій частині фільму. Залишилося почекати завершення операції. Тепер ви сміливо можете приступати до запису файлів на диски.