Як зібрати комп'ютер з нуля.

Зараз у багатьох великих магазинах комп'ютери продаються вже зібрані, і в їх комплектації вже нічого поміняти не можна. Але якщо ви хочете унікальну, відповідну саме для вас, комплектацію, то вам потрібно: по-перше, знайти магазин, в якому можна купувати комп'ютер по частинах, а по-друге, хоча б приблизно орієнтуватися в комплектуючих комп'ютера.
Інструкція
1
Основне в комп'ютері - це материнська плата. До її вибору варто підійти дуже педантично, бо від неї залежатиме, як довго ваш комп'ютер не застаріє і можливість його модернізації. Є процесори двох фірм виробників: Intel і AMD. Материнські плати на ту або іншу платформу відрізняються. Далі слід вибрати процесор, їх зараз величезна безліч. Якщо вам потрібен комп'ютер тільки для роботи і набору тексту, то вам з головою вистачить одне або двоядерного процесора. Якщо ви збираєтеся використовувати комп'ютер не тільки для роботи, але і як потужну ігрову станцію, то тут краще взяти трьох-чотирьох-або шестиядерний процесор. Далі йде оперативна пам'ять. Для робочої станції вистачить 2Гб оперативної пам'яті, а от для ігрового комп'ютера краще брати не менше 4Гб.
2
Жорсткий диск - це пам'ять комп'ютера, чим більший обсяг буде у диска, тим більше інформації (фільми, ігри, музика) ви зможете на нього зберегти. Достатній обсяг жорсткого диска 500Гб.
3
З пристроїв зчитування можна вибрати або ДВД привід, або BR- привід. Тут все залежить від ваших потреб. І, нарешті, корпус. Вибирайте його по зовнішньому вигляду, але зверніть увагу на потужність блоку живлення, бажано що б вона була не менш 450Вт. Наступний етап монітор. Зараз у продажу є безліч недорогих моніторів з високою роздільною здатністю екрану (більш висока чіткість зображення). Луше взяти монітор на 22 дюйми і з дозволом Full HD.
4
Ось це основні частини комп'ютера. Залишилося вибрати клавіатуру, мишу, колонки. А з додаткового обладнання - принтер, сканер, джойстик, кермо.