Як перевірити зчеплення на машині. Як перевірити зчеплення автомобіля.

Зчеплення - деталь автомобіля, яка відповідає за взаємодію двигуна і коробки передач. Складові частини зчеплення, як і більшість деталей автомобіля, перебувають під постійними навантаженнями. Незважаючи на досить великий ресурс роботи деталей зчеплення, воно потребує регулярної перевірки та обслуговуванні.
Інструкція
1
Основними причинами, при яких виникає необхідність ремонту зчеплення, є підвищений шум при включенні зчеплення, ривки при роботі зчеплення, неповне включення зчеплення (зчеплення «буксує»), неповне вимикання зчеплення (зчеплення "веде").
2
Для перевірки стану зчеплення сядьте в машину, зведіть гальмо стоянки, відключіть музику та інші пристрої видають шум. Щоб не заважали зовнішні звуки, закрийте вікна та двері. Перш за все, понажимайте на педаль зчеплення з вимкненим двигуном. Педаль повинна натискатися м'яко, рівно, без провалів і скреготом. Якщо ви спостерігаєте підвищений шум і сторонні звуки, переконайтеся що вони йдуть не від пружини повернення педалі. Якщо у вашому автомобілі використовується привід зчеплення з тросом, шум може виходити від нього. Якщо є сторонній шум при натисканні, переконайтеся, що він йде не від коробки передач, в іншому випадку зчеплення потребує ремонту.
3
Заведіть двигун автомобіля, і, не включаючи передачі, знову натискайте на педаль зчеплення. Що змінюється в міру натискання педалі шерех або шум, може свідчити про знос вичавного підшипника зчеплення. У разі тросового приводу зчеплення, шуміти може зношений трос.
4
Для наступного тесту, переконайтеся, що у вас добре відрегульований ручне гальмо. Сядьте в автомобіль, максимально зведіть гальмо стоянки і заведіть двигун. Вичавіть до кінця педаль зчеплення і включіть першу передачу. Не вимикаючи стоянкового гальма, плавно відпускайте педаль зчеплення. При цьому не натискайте на педаль газу. Якщо у міру відпуску зчеплення, обороти двигуна починають значно падати, аж до заглохания мотора, зчеплення працює правильно. В іншому випадку, зчепленні не до кінця вимикається і потребує ремонту.
5
Щоб перевірити включення зчеплення, сядьте в автомобіль і заведіть двигун. На працюючому моторі, вичавіть до кінця педаль зчеплення. Через одну - дві секунди після натискання, включіть задню швидкість. Якщо передача включається рівно і без зусиль, зчеплення в порядку. Крім цього, на працюючому моторі, спробуйте перемикатися між першою і задньою передачею. Натисніть зчеплення і включіть першу передачу, не відпускаючи зчеплення, вимкніть швидкість. Відпустіть педаль зчеплення, потім знову натисніть і включіть задню передачу. Повторіть цикл кілька разів. Якщо перемикання відбувається плавно і без хрускоту, ваше зчеплення справно. В іншому випадку, слід перевірити кошик зчеплення і фрикційний диск.
Зверніть увагу
- Перед перевіркою зчеплення, згідно інструкції з експлуатації машини, відрегулюйте привід сцепленія.- У міру робочого зносу накладок фрикційного диска, педаль зчеплення йде вгору. Зчеплення починає "хапати" вище.
Корисна порада
- Перед перевіркою зчеплення проведіть перевірку регулювання приводу педалі зчеплення, дуже часто проблеми з включенням передач спостерігаються через неправильну регулювання приводу зчеплення.
Робота будь-якого двигуна внутрішнього згоряння автомобіля складається в обертальному русі маховика. Піддаючи «газку», водій збільшує швидкість обертання коленвала і маховика, але для руху автомобіля по дорозі необхідно з'єднати маховик з коробкою швидкостей. Робити це потрібно плавно, щоб двигун не заглох. При зупинці автомобіля також потрібна плавне відключення трансмісії від двигуна. З цим завданням в автомобілі успішно справляється зчеплення.

Принцип дії цього пристрою досить простий: два обертових диска - маховик мотора і диск зчеплення - з'єднуються, обертальний рух мотора передається трансмісії (колесам) і автомобіль починає рухатися. Диски між собою стискаються за допомогою спеціальних механізмів, а на їх поверхні встановлюються спеціальні накладки. Сто років тому, коли з'явилися перші автомобілі, зчеплення було конічної форми і обтягуючі кожей.Основние несправності зчеплення можуть виникати в процесі «змикання-розмикання», тобто диски або погано стискаються, або не розділяються. У таких випадках бувалі автомобілісти кажуть, що зчеплення «пробуксовує» або «веде». Ознаки його погіршення будуть помітні водієві без будь-яких спеціальних приладів. Якщо під час поїздки на автомобілі відчувається запах гару, а автомобіль став гірше розганятися, особливо це помітно на підйомі з втратою швидкості, то це не що інше, як «пробуксовування». У такій ситуації перевірити зчеплення самостійно можна при працюючому двигуні і включеному гальмі стоянки. При спробі рушити з місця автомобіль повинен стихнути. Якщо цього не сталося - зчеплення «пробуксовує». Причин може бути декілька. Це і великий хід педалі зчеплення, і знос фрикційних накладок, можливий знос вижимні пружин або порушення в роботі гідроприводу вимикання сцепленія.Также можна перевірити зчеплення самостійно, щоб визначити, «веде» воно чи ні. При працюючому двигуні на автомобілі, що стоїть необхідно включити першу передачу. При повністю вичавленої педалі зчеплення включення передачі не повинно супроводжуватися ривками або неприємним шумом. Всі ці ознаки говорять про несправності зчеплення, тобто диски повністю не розходяться, відповідно, в коробці передач ведучий вал продовжує обертання, і рухливі шестерні при включенні вдаряються об нерухомі. Це найчастіше відбувається при збільшеному вільному ході педалі або при попаданні повітря в гідропривід системи (система завоздушена). У таких ситуаціях є тільки один вихід - звертатися на СТО для усунення поломки зчеплення. Що саме належить замінити у вузлі, можливо визначити тільки після зняття зчеплення з автомобіля. У домашніх умовах цю процедуру виконати досить складно, тому подальшу роботу з усунення несправності зчеплення потрібно доручити фахівцям.