Як прикрасити аватар.

Завдяки стихійному розвитку соціальних мереж, типу Вконтакте, Одноклассники, Мій світ і т.д., левова частка російських інтернет користувачів мають акаунти на них. Обличчя будь-якого аккаунта в інтернеті - це аватар, або картинка, ідентифікує користувача. Як відомо, по одягу зустрічають, тому, чим красивіше буде ваш аватар, тим вам краще.
Вам знадобиться
  • Растрові графічні редактори, наприклад Adobe Photoshop або Dot.Paint.Net, і хороший доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перш ніж прикрашати аватар, потрібно створити якісну основу. Пам'ятайте, що неякісні фотографії виглядають ще жахливіше, якщо на них накладати ефекти або застосовувати фільтри. Погодьтеся, лякаюче виглядатиме дівчина у вечірній сукні, сфотографована на тлі килима, що висить на стіні, а навколо всього цього будуть безглуздо вставлені язики полум'я з величезним написом: «Я тигриця!». Знайдіть можливість створити професійне або ж просто якісне фото, яке можна буде сміливо піддавати обробці.
2
Прикрасьте фотографію за допомогою Adobe Photoshop. В інтернеті повнісінько сайтів, присвячених цьому чудовому редактору і містять море статей, покрокових уроків, шрифтів, кистей і плагінів. Скориставшись всім цим арсеналом укупі з почуттям смаку, можна створити справді приголомшливий аватар, який збере не одну сотню або навіть тисячу «лайків».
3
Якщо ви вважаєте фотошоп занадто громіздкою і важкою програмою, або, на вашу думку, її призначення - аж ніяк не прикраса аватарів, то можете з таким же успіхом скористатися більш простим, але не менш ефективним редактором Dot.Paint.Net. Консерватори ж можуть взагалі не обтяжувати себе установкою сторонніх програм і скористатися стандартним програмним забезпеченням Microsoft Picture Manager. Зрозуміло, що по програми перераховані в порядку убування за функціональністю, але для прикраси аватара підійдуть точно.
4
В рунеті сьогодні з'явилося багато сайтів, які в автоматичному режимі займаються прикрасою аватарів. Від вас вимагається лише завантажити потрібну фотографію і вибрати необхідні дії. На виході ви отримаєте прикрашений і підігнаний за розміром для соціальних мереж аватар, на якому будуть застосовані різноманітні ефекти і фільтри.
5
Зверніться в різні дизайн-студії. За невелику плату (оформлення аватарів не рахується такою вже складною справою) ви отримаєте професійний аватар, який вже точно буде не соромно поставити на свій профіль.
Зверніть увагу
Ставте на аватар тільки свою фотографію. Останнім часом адміністрація Вконтакте почала активно банити підозрілі акаунти, а в правилах написано, що за використання не своєї фотографії або картинки послідує бан. Будьте обережні.
Корисна порада
Якщо використовуєте сайти автоматичного прикраси аватарів, простежте, щоб посеред вашої фотографії після оформлення не залишилася велика напис з назвою сайту. Виглядає це відштовхуюче, тим більше, що більшість таких сервісів дозволяють відключати дану напис безкоштовно.