Як запустити диспетчер задач.

Диспетчер задач необхідний для контролю над процесами, які проходять в оболонці операційної системи. Програми, які часто "зависають", необхідно закривати через диспетчер задач.
Вам знадобиться
  • - диспетчер задач операційної системи
Інструкція
1
При установці на комп'ютер неякісної або кимось зробленої операційної системи виникають випадки зависання не тільки програм, але і самої графічної оболонки. Це призводить до того, що всі робочі панелі, включаючи значки і ярлики робочого столу, приходять в непрацююче стан. Це дуже неприємно, особливо, якщо потрібно зробити певну роботу за короткі терміни. Іноді це може бути викликано зараженням комп'ютера вірусами.
2
Запустити диспетчер задач можна наступними способами: - поєднання клавіш "Ctrl" + "Alt" + "Delete"; - натисніть правою кнопкою миші на вільному місці "Панелі завдань", в меню, виберіть "Диспетчер завдань"; - меню "Пуск" - "Виконати" - введіть "taskmgr" .При запуску диспетчера задач, біля панелі завдань в треї з'явиться індикатор завантаження вашого комп'ютера. Якщо згорнути диспетчер задач, то відновити вікно диспетчера можна подвійним натисканням по зеленій іконці в треї.
3
У диспетчера задач є свої мінуси, при яких він може не запускатися, особливо перебуваючи під іграми. Не завжди завислі процеси вивантажуються через диспетчер задач. Тому зараз з'явилися програми-аналоги. В оперативній пам'яті вони займають менше місця і працюють, як правило, ефективніше. Прикладом такого аналога може слугувати програма Process Killer. Вона призначена безпосередньо для вивантаження завислих процесів, проста в обігу, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Вивантаження процесу відбувається після натискання кнопки "Kill" або подвійним натисканням по виділеному процесу.
Зверніть увагу
Бувають випадки, коли при запуску диспетчера задач з'являється напис про неможливість запуску диспетчера. Це говорить про наявність на вашому комп'ютері вірусів. Вірус блокує запуск диспетчера, бо через диспетчер є можливість вивантажити з пам'яті тіло вірусу.