Як оволодіти мистецтвом ділового спілкування.

Ділове спілкування - це частина спільної діяльності людей. Його головне завдання - підвищити якість цієї діяльності. Отже, діловий стиль спілкування передбачає повноту і чіткість формулювань, обговорення конкретних справ, а не емоцій, які вони викликають.
Вам знадобиться
  • навчальні посібники з ділового спілкування.
Інструкція
1
Спочатку потрібно засвоїти головна відмінність ділового спілкування від побутового. Ділова комунікація - це комунікація більшою мірою логічна, а не емоційна. Отже фрази повинні будуватися за законами логіки. Причина - наслідок - висновок. Аргумент - контраргумент - конструктивне рішення. Уміння слухати собеседеніка повинно щепитися на цьому ж етапі. Якщо перебити партнера, підлеглого або конкурента, що не вислухати його, то буде важко сформулювати адекватну відповідь, а це великий мінус при переговорах.
2
Знизити емоційність при спілкуванні - це другий крок. Ділові переговори можуть проходити в сауні або в літаку під час бовтанки, але при цьому виграє той, хто дотримується холоднокровність, а не той, хто крутить гудзик співрозмовника або кричить йому у вухо. Позитивний настрій і готовність посміхатися і дякувати навіть за самі безглузді пропозиції або висновки - це реалії ділового спілкування. Дружелюбність і холоднокровність повинні бути воістину куленепробивним.
3
«Ритуальна ввічливість» - це певні комунікативні коди, без яких не обходиться ділове листування або усна комунікація. Наприклад, «Ми раді вітати вас», «З щирою гордістю ми представляємо ...» Американські підручники ділової комунікації стверджують, що sugar coating (цукрова глазур) необхідна завжди. Особливо в тих випадках, коли підноситься негативна новина. Наприклад, проблема замінюється словом challenge (виклик). У цьому відношенні навіть банкрутство можна назвати «економічним викликом, з якими наш колектив не втрачає надії впоратися».
Зверніть увагу
Критика в діловому спілкуванні передбачає чотири етапи: привернути співрозмовника до себе, висловити критику, визначити реакцію на неї і запропонувати допомогу або похвалити співрозмовника авансом.
Корисна порада
Перед дискусією (наприклад, переговорами) варто прикинути кілька схем, за якими може розвиватися ділова розмова. Наприклад, партнера будуть м'яко, але наполегливо переконувати, демонструючи різні точки зору. Або ж приводити все нові і нові аргументи на користь якогось рішення. Якщо тримати в голові маршрут бесіди, то ділові переговори пройдуть з набагато більш передбачуваним результатом.