Як заполірувати скло.

Досить часто виникають проблеми, пов'язані з сильним пошкодженням оргскла. Приміром, ця проблема може стосуватися касетної дверцята плеєра. На ній постійно утворюються подряпини, як дрібні, так і глибокі.
Інструкція
1
Для початку потрібно обклеїти робочу поверхню скотчем. Обов'язково робіть внахлест в 1-2 міліметра. Рекомендується застосовувати професійний скотч для обклеювання багетів. За допомогою скальпеля акуратно обріжте зайвий скотч. Лопаткою зробіть правильні заокруглення в кутах. Спробуйте заштовхнути зайвий скотч в щілину між склом і корпусом.
2
Акуратно зробіть полірування шкуркою 800 всій поверхні скла. Виконуйте цю рівномірно. Тепер можете протерти і подивитися результат. Скло повинно перестати бути прозорим. Не потрібно впадати у відчай і піддаватися паніці. Якщо на склі є нерівності і западини, то необхідно шкурить до стану, поки скло не стане повністю матовим. На ньому не повинна бути вибоїн.
3
Далі потрібно продовжити полірування шкуркою 2000. Результат вас обнадіє. Скло набуватиме прозорість. На склі не повинні бути видні подряпини, плями і поглиблення. Якщо ж присутні темні плями, то необхідно знову повернутися до шкірці 800. Якщо результат вас влаштував, то витріть всю поверхню насухо.
4
Потім нанесіть на м'яку тканину полірувальну масу. На даний момент в магазинах продається досить багато різних полірувальних паст. Фахівці рекомендують використовувати японські пасти. Вони відрізняються гарною якістю. Рівномірними рухами ретельно втирайте пасту в поверхню скла. Воно на очах набуватиме блиск. Після того як ви завершите полірування, добре огляньте поверхню скла. Якщо великі подряпини не зникли, то роботу необхідно повторити ще раз. Всю роботу необхідно виконувати в захисних рукавичках. В пасті присутній багато хімічних речовин. Після її потрапляння на відкриті ділянки шкіри можуть залишитися сильні опіки.