Як перевірити віртуальну пам'ять. Як повірити все последнии дії.

Для розуміння процесів, які відбуваються в системі і пов'язані з її швидкодією, необхідно знати про значення двох понять - віртуальної пам'яті і файлу підкачки. Файл підкачки являє собою файл в дисковому просторі (на відміну від оперативної пам'яті - окремого пристрою), який система використовує для зберігання даних, що не помістилися в оперативній пам'яті. Віртуальна пам'ять є оперативною пам'яттю спільно з файлом підкачки. Її перевірка увазі ряд простих заходів.
Інструкція
1
продіагностіруют стан віртуальної пам'яті. Зазвичай системою самостійно встановлюються оптимальні обсяги віртуальної пам'яті, і її достатньо для вирішення більшості завдань, але в разі виконання додатків, які потребують великі обсяги оперативної пам'яті, обсяги пам'яті віртуальної можна і потрібно збільшувати. Якщо виникає така необхідність, система виведе попередження про недостатній обсяг віртуальної пам'яті.
2
Викличте клацанням по значку «Мій комп'ютер» контекстне меню, в якому виберіть пункт «Властивості». У ньому перейдіть на вкладку «Додатково», де в розділі «Швидкодія» натисніть на кнопку «Параметри». У вікні, клацніть по вкладці «Додатково», і в розділі «Віртуальна пам'ять» виберіть пункт «Змінити».
3
Клацніть варіанту «Особливий розмір» списку «Розмір файлу підкачки» у вікні. У текстових полях «Вихідний» і «Мінімальний» виберіть вилку розмірів файлу підкачки від його мінімуму до його максимуму. Мінімальний розмір не повинен бути менше полуторного розміру оперативної пам'яті. Новий розмір віртуальної пам'яті буде встановлений.
4
Крім цього, може знадобитися повне очищення віртуальної пам'яті - така процедура стане в нагоді в тому випадку, якщо користувач працює з цінними і конфіденційними даними, оскільки в віртуальної пам'яті часто зберігаються їх залишки.
5
Наберіть в рядку пошуку меню «Пуск» ім'я «secpol.msc». Ця дія запустить утиліту «Локальна політика безпеки».
6
Зайдіть в підменю «Параметри безпеки» меню «Локальні політики» розділу «Параметри безпеки». У правій частині вікна в списку параметрів слід відшукати рядок «Завершення роботи: очищення файлу підкачки», і клацнути по ньому. Встановіть у вікні перемикач на вкладці «Параметр локальної безпеки» в положення «Включено». Тепер кожен раз при завершенні роботи вміст віртуальної пам'яті буде знищено.
Корисна порада
Іноді корисно встановлювати файл підкачки на всіх розділах жорсткого диска - це допоможе прискорити його роботу.