Як закрити двір.

Після того, як зведений і облаштований будинок, зазвичай переходять до встановлення паркану. З його допомогою можна закрити двір від сторонніх очей. Такий паркан можна легко звести своїми руками. Дизайн його може бути найрізноманітнішим.
Інструкція
1
Досить часто будують паркан з каменю чи цегли. Справа в тому, що дані матеріали надійні, міцні та довговічні. Виконана з каменю стіна може добре вписатися в будь-який ландшафт. Паркани даного типу є найоптимальнішим варіантом для захисту ділянки.
2
Для кладки цегляної огорожі використовуйте звичайний або ж облицювальна цегла, який може мати різну забарвлення. Якщо ви все-таки вирішили побудувати кам'яний паркан, то використовуйте вапняк, булижник, піщаник або черепашник. Досить красиво виглядає кам'яна огорожа, виконана з тесаного або бутового каменю. Украй не рекомендується будувати довгі монотонні цегляні стіни. Справа в тому, що рух ґрунту може з часом викликати напругу у фундаменті цієї стіни. Може статися розкол цегляної кладки.
3
Щоб запобігти розколу кладки, через певні проміжки встановіть стовпи. Вони повинні мати більш глибоке основу фундаменту. Ви можете надати цегляним стовпів більше міцності. Виконайте армування металевими стрижнями. Для цього використовуйте сталеві прути або труби різних діаметрів. Цей укріплений блок встановіть в центрі колони, зацементують і обкласти з усіх боків цеглою. Укладання цегли ви можете виконувати горизонтально або вертикально, впритул або з проміжками. Цегла, який покладений впритул, зробить забір абсолютно «непрозорим».
4
Цегляний паркан виглядає неприступним. Він дуже довговічний. Середньої термін служби такої споруди становить 50 років. Також цей паркан не вимагає ніякого догляду. Не потрібно займатися його фарбуванням, мастилом і протиранням. Найчастіше такий паркан має висоту 3 - 3,5 метра. Варто відзначити, цегельні і кам'яні паркани на даний момент є найбільш дорогими.
Зверніть увагу
Тема: RE: Як закрити свій двір? На жаль, законодавство не передбачає приватизацію двору, тому вирішувати це питання слід власними силами - за рахунок коштів мешканців багатоквартирного будинку. Є ще варіант - звернутися до депутата муніципального округу.
Корисна порада
Питання: Це правда, що закривати двір воротами з пультом є порушення з точки зору правил протипожежної безпеки? Відповідь: правда, все що є - незаконно (ну якщо не споконвічно забудовником закрито і узаконено) якщо раптом пожежа чи ще щось, ваші ворота знесуть і плакали ваші денюшкі.