Як вибрати електропіч.

Досить часто власники заміських будинків не обмежуються облаштуванням ванної кімнати, вони займаються будівництвом лазні або сауни. В такі приміщення зазвичай встановлюють сучасне обладнання, таке як електропіч. З її допомогою можна влаштувати парну навіть в житловому приміщенні.
Інструкція
1
У сучасних електропечей, які працюють на основі стрічкового електронагрівача, мається маса переваг. Справа в тому, що ними досить просто управляти. Крім того, сучасні електропечі пожежобезпечні. Ви можете самостійно вироблятися регулювання температури. За допомогою печі можна обігріти великі площі, при цьому ККД не буде губитися. Дане обладнання дозволяє нагріти сауну до потрібної температури. У електричної печі особлива конструкція, яка дозволяє захистити електронагрівач від попадання вологи.
2
При виборі електропечі обов'язково враховуйте всі її характеристики. В першу чергу варто звернути увагу на потужність. Дана характеристика залежить не тільки від розміру парилки, а й ще від кількох нюансів. Якщо в парилці мається велика двері або ж вікно, то розрахунок потрібно проводити за формулою 1,5 кВт на 1 м? приміщення. Отримана цифра повинна бути збільшена на 30 відсотків. Саме при цьому розрахунку піч вироблятиме роботу без перевантажень. У парильні буде рівномірна і комфортна температура. Вкрай не рекомендується виробляти економію на потужності печі.
3
Дизайн та розміри печі можуть бути найрізноманітнішими. При виборі зверніть увагу не тільки на колір обробки, а й на розмір відсіку, в який складаються камені. Відзначимо, чим більше каменів може поміститися з піч, тим довше зберігатиметься тепло в приміщенні. Розмір практично не робить впливу на потужність печі. На даний момент існують компактні печі, які мають високу потужність. При виборі орієнтуйтеся особисто на свої побажання. В магазинах ви можете підібрати піч, яка буде ідеально підходити інтер'єру вашої сауни.
4
Перед купівлею і установкою печі обов'язково забезпечте безперебійне напруга в мережі. Практично всі печі здійснюють роботу від мережі в 380В. Саме тому найменші скачки в напрузі можуть привести до поломки приладу. Якщо є можливість, то встановіть стабілізатор або резервне джерело живлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KDIwocw70oI