Як виставити маяки на стіні. Як накреслити горизонтальну лінію паралельну стіні на стелі.

Досить часто при ремонті необхідно займатися виставлянням маяків з гіпсової суміші. Дані маяки мають досить багато переваг: по перше, ви можете заощадити гроші на самих маяках, по друге ви заощаджуєте на кількості суміші, при вирівнюванні стіни. Справа в тому, що маяки з гіпсової суміші робляться практично нульової товщини.
Інструкція
1
Для початку необхідно накреслити паралельні вертикальні лінії на самій стіні. Крок повинен бути рівний 2 метрам. Після цього накресліть на поверхні стіни горизонтальні паралельні лінії. Якщо у вас стеля має висоту близько трьох метрів, то досить зробити три лінії: 50 сантиметрів від підлоги, 50 сантиметрів від стелі і третя посередині від цих двох ліній.
2
У тому місці, де відбулося утворення перекрестия, необхідно висвердлити отвори. Необхідні вони для дюбелів. Тепер можете вкручувати саморізи в отвори. Встановіть на кожен з них рівень до підлоги. Тим самим ви можете перевіряти вертикаль. Тепер необхідно поставити рівень-правило на саморіз до підлоги. Зверніть увагу на зазор, який знаходиться внизу між рівнем-правилом і стіною. Якщо ж його немає, то викрутити саморіз. Робіть це до того моменту, поки не з'явиться зазор внизу. Після цього можна виконувати регулювання інших саморізів. Вони повинні знаходитися в одній площині.
3
Після цього необхідно взяти 3 профілю 20х20 і зробити їх довжиною, яка дорівнює відстані від підлоги до стелі. Зробіть суміш і ляпасами нанесіть її на одну з вертикальних ліній від підлоги і до стелі. Врахуйте, капелюшки від саморізів повинні бути відкриті. Потім візьміть профіль і втисніть його в суміш таким чином, щоб він уперся в саморізи.
4
Далі потрібно рівень-правило вставити в профіль. З його допомогою проконтролюйте площину і рівень виставленого маяка. Потім зніміть надлишки суміші з боків маяка і витягніть рівень-правило з профілю. Аналогічним чином зробіть два інших маяка. Для того щоб перевірити площину, необхідно докласти на профіль уровень-правило в горизонтальній площині в декількох місцях. Правило повинне стосуватися всіх профілів. Залиште маяки до повного висихання.