Як замісити бетон. Як місити бетон в бетономішалці.

Замісити бетон не так просто, як здається. Однак це може правильно зробити будь-хто. Головне при цьому уникнути казусів з комкообразованія. Цемент повинен бути добре перемішаний з піском. Потім туди додається вода. Тільки в останню чергу необхідно засипати щебінь.
Інструкція
1
Для даної роботи можуть застосовуватися ручні і механізовані методи замішування. Все залежить від того, скільки бетону вам потрібно. Серед механізованих методів найпопулярнішим є заміс бетону в бетономішалці. Варто відзначити, вони можуть відрізнятися розміром, вартістю та якістю. Купувати бетонозмішувач для одного разу зовсім не логічно. Звичайнісінька бетономішалка коштує близько десяти тисяч рублів. Саме на цю суму відбудеться подорожчання приготованих вами кубів.
2
Якщо ж ви вирішили обійтися без бетономішалки, то можете застосувати для цієї мети звичайну стару ванну. Також підійде корито або ж лист жерсті. Звичайно ж, замішувати бетон буде незручно, зате економно.
3
Особливу увагу слід приділити вибору самих компонентів. Краще всього використовувати для розчину митий пісок. У ньому не присутні глиняні включення. Цей момент особливо важливий при зимовому бетонуванні. Не розчинені у воді грудки глини в зимовий час можуть сильно зіпсувати зовнішній вигляд вашого споруди. Коли відбувається замерзання, вони відривають відчутні шматки бетону. Поверхня будівлі починає покриватися дірками, які схожі на вибоїни від кулеметної черги.
4
Також велике значення відіграє правильний вибір цементу для приготування бетону. При покупці потрібно бути гранично уважним. Не потрібно дивитися тільки на етикетки і маркування на мішках. Туди можуть насипати що завгодно. Необхідно намагатися купувати продукцію тільки відомих брендів на заводах або у прямих дилерів.
5
Після цього можна переходити до щебеню. Він повинен бути обов'язково вимитий. Брудна щебінка є потенційним ворогом якісного бетону. Гравійний або гранітний щебінь має гарну міцність, морозостійкість, при цьому дуже дорогий. Вапняковий або доломітовий щебінь найчастіше застосовують при виготовленні низьких марок бетону, який може бути використовувати для бетонування незначних конструкцій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L15sQewHkAQ
Цемент застосовується в сучасному будівництві як в'язкої речовини в суміші. Те, для чого в давнину на Русі додавали сирі яйця. Використовують його не тільки для зчеплення цегли, кругляків та інших будівельних деталей, щоб скласти стіну, бордюр або іншу конструкцію.
З цементу роблять розчин і заливають плоскі поверхні, формують бетон, зчіплюючи між собою маленькі камінчики звичайного гравію. Для різних цілей цей терпкий будівельний матеріал замішується по-різному.

Цементний розчин для бетону

Починається робота з підготовки складових компонентів бетону. На підприємстві замішують бетон різних марок, що відрізняються один від одного процентним відношенням компонентів і спеціальними присадками. Замішаний в домашніх умовах бетон для заливки фундаменту складається зазвичай з: - цементу 5%; - річкового піску 15%; - гравію 80% .Кількість води визначається в процесі приготування суміші і становить приблизно 50% від ваги цемента.Все компоненти майбутнього бетону необхідно підготувати заздалегідь. Пісок слід просіяти через металеву сітку вібросита з осередками 7 мм. У домашніх умовах підійде панцирна сітка від старої ліжка. Гравій промиваємо проточною водою. Зазвичай його доставляють разом із сміттям, глиною і брудом. Від цього все необхідно позбутися, проливаючи гірку дрібних камінчиків струменем води. Його навіть не обов'язково потім сушити, а ось пісок потрібно використовувати тільки сухім.Цемент і пісок перемішують у співвідношенні 1 до 3 в підготовленій ємності до тих пір, поки суміш не придбає однорідну одноколірну консистенцію. Тільки після цього додають воду, не перестаючи заважати суміш. Якщо роботи мають масштабні, необхідно придбати мішалку і спеціальну бочку. Розчин доводиться до густоти сметани, коли він лежить на лопаті, що не стікаючи з неї, «з шапкою» заввишки 3 см, не більше. З дуже густим замісом важко працювати, він погано перемішується зі щебенем, рідка суміш буде занадто довго застивать.Следующій крок - заливка щебеню. Ще раз перемішують і залишають застигати в опалубці. Перед заливкою всередині форми закріплюють арматуру з металевих сіток, прутків і дроту.

Використання цементу

Коли необхідно замісити розчин для закладення тріщин, сколів або дірок в будівельних конструкціях, він робиться в пропорції 1: 1. Цемент і сухий пісок береться в рівних обсягах, ретельно перемішуються і розводяться водою до консистенції дріжджового тіста. Він повинен, не стікати з кельми і щільно, як пластилін, лягати в щілини. Для заливання підлоги цементним стягуванням (наприклад, для виготовлення теплої підлоги) роблять суміш з цементу і дрібного просіяного сухого піску в пропорції 1: 3. У цьому випадку сітка для просіювання повинна бути з осередками не більше 7 мм. Суміш ретельно перемішують і заливають водою для одержання розчину такий же густоти, як для заливки бетону.