Як викликати клоуна.

Якщо ви вирішили влаштувати свято і запросити клоуна, не сумнівайтеся, що торжество запам'ятається вам і вашим гостям надовго. Професійні артисти не тільки доставлять масу радості дітям, а й розважать дорослих. Клоуна можна викликати додому, в ресторан, в заміський будинок або в будь-яке інше місце, де буде проходити захід.
Вам знадобиться
  • - визначитися з місцем проведення свята;
  • - вивчити пропозиції та ціни;
  • - озвучити свої побажання;
  • - зробити замовлення.
Інструкція
1
Спочатку визначте місце проведення свята і кількість гостей. Продумайте приблизний сценарій. Вирішіть, скільки часу триватиме торжество. Клоуна можна викликати на самому початку, в середині або до кінця. Все залежить від тематики заходу.
2
Якщо ви відзначаєте дитячий день народження, поява клоуна бажано на самому початку або ближче до середини. На дорослу вечірку він може приїхати в будь-який час.
3
Перегляньте спеціалізовані сайти. Вивчіть пропозиції та ціни. Зателефонуйте за телефоном і поговоріть з менеджером. Розкажіть про намічений заході і викладіть свої побажання. Уточніть програму виступу та іншу цікаву для вас інформацію. Навіть якщо вас все влаштує, не поспішайте робити замовлення. Обдзвоніть кілька подібних компаній і поговоріть зі співробітниками.
4
Поговоріть із знайомими. Можливо, у них є досвід спілкування з клоунами і вони порекомендують вам те або інше святкове агентство. Почитайте відгуки про подібні компаніях. Зберіть якомога більше інформації. Адже свято - вельми відповідальна справа і підготуватися до нього потрібно грунтовно.
5
Вибравши агентство, зателефонуйте і скажіть, що хочете запросити клоуна. Перш ніж оформляти заявку, ще раз проговорите всі деталі і дізнайтесь ціну. Тільки після цього можна робити замовлення.
6
Також багато сайтів пропонують оформити заявку в режимі онлайн. Заповніть форму, напишіть свої побажання та залиште контактні дані. З вами зв'яжуться співробітники агентства і підтвердять замовлення.
7
Як правило, в Москві 1 година роботи клоуна коштує від 1900 рублів. Якщо ви запросите клоуна більше ніж на 2 години, вам нададуть знижку. У суму входить виїзд і спеціальна програма - смішні загадки, веселі ігри, розіграші, фокуси, танці, кулі, аквагрим та багато іншого. У кожного клоуна є свої професійні секрети. Програма залежить від тематики вашого свята і віку гостей.