Як відновити свій логін і пароль Вконтакте.

Забути пароль до своєї сторінки або ж виявити, що вона зламана і заблокована - вельми неприємна подія, яке може надовго позбавити вас можливості спілкуватися з друзями і близькими. Але не хвилюйтеся - творці сайту передбачили таку ситуацію і створили кілька методів для повернення логіна і пароля від вашої сторінки.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку сайту за адресою vkontakte.ru. Зліва, під кнопкою «Увійти» є посилання на форму для відновлення втраченого доступу, яка позначена як «Забули пароль?» - Натисніть її.
2
Ви потрапите на сторінку відновлення доступу. Дотримуючись наведених інструкціям, введіть в єдиному полі ваш логін, адресу електронної пошти або ж номер вашого мобільного телефону. Натисніть кнопку «Далі». З'явиться напис з питанням, чи є ця сторінка саме тієї, до якої ви хочете відновити доступ. Якщо це так, натисніть кнопку з написом «Так, це потрібна сторінка». На протязі декількох хвилин на номер телефону, прикріпленого за вашої сторінкою повинно прийти sms-повідомлення з кодом, цифри якого потрібно ввести в поле введення. Після введення натисніть кнопку з написом «Змінити пароль». Перед вами з'явиться два текстових поля: в одному необхідно ввести новий пароль, в іншому - його продублювати. Після підтвердження на телефон повинно прийти sms-повідомлення з новими даними для входу на сайт.
3
Якщо ви не пам'ятаєте тих даних, які необхідні для відновлення доступу до сторінки, зверніть увагу на посилання внизу сторінки, яка дозволяє вам скористатися формою відновлення доступу до сторінки. Після того як ви перейдете по цьому посиланню, необхідно в який з'явився текстовому полі вказати посилання на вашу сторінку на сайті.
4
Якщо ви не знаєте, як правильно виглядає посилання на вашу персональну сторінку, ви можете скористатися пошуком по людям, посилання на який знаходиться внизу сторінки. Натиснувши на неї, ви отримуєте доступ до стандартного пошуку на сайті. Ввівши необхідну інформацію в поля сторінки пошуку, ви можете знайти свою сторінку і, скопіювавши посилання на неї з адресного рядка вашого браузера, повернутися до форми відновлення доступу. Вставивши в текстове поле посилання на вашу сторінку, натисніть кнопку "Далі".
5
В формі, що з'явилася відновлення доступу до сторінки вкажіть всю необхідну інформацію і завантажте необхідні документи - скан або фотографію документа, що посвідчує особу і фотографію вас на тлі сторінки з формою відновлення доступу. Після виконання необхідних операцій натисніть кнопку «відправити заявку». Після цього ваша заявка буде відправлена на розгляд. Через деякий час, необхідний для проведення перевірки, на вашу електронну адресу прийде повідомлення, і ви зможете відновити доступ до своєї сторінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2GZbvWymALo
Зверніть увагу
В цій статті буде докладно описано, як відновити пароль в контакті. 1. Зайдіть на сайт ВКонтакте за адресою vk.com Переконайтеся, що в адресному рядку браузера вказана адреса сайту vk.com. Якщо вас просять відправити СМС, то не робіть цього! ВКонтакте не вимагає відправляти СМС для відновлення пароля, а тільки відправляє вам СМС повідомлення.
Корисна порада
Якщо раптом сталося так, що Ви забули свій пароль від аккаунта в контакті, то не варто засмучуватися, прочитавши цю інструкцію, Ви зможете самостійно відновити свій пароль, а точніше поміняти його на новий, при цьому абсолютно безкоштовно. Перейшовши по ній, Ви потрапите на сторінку відновлення паролю в контакті. Тут всього одне поле, в яке необхідно ввести свій логін, поштовий ящик або номер телефону, на який зареєстрований Ваш аккаунт вконтакте.