Як змінити файл підкачки. швидко закінчується віртуальна пам'ять.

Для функціонування програм на комп'ютері потрібна оперативна пам'ять. Однак велика кількість запущених одночасно програм призводить до того, що її вільне місце швидко закінчується. Тим не менш, може виникнути потреба запустити ще якусь програму. Саме для цього існує файл підкачки або «віртуальна пам'ять». Це певний обсяг пам'яті на жорсткому диску, в який система вивантажує з оперативної пам'яті рідко використовувані, але запущені програми.
Інструкція
1
При занадто малим розміром файлів підкачки системі може не вистачати місця для того, щоб вивантажувати програми, звільняючи оперативку. За замовчуванням розміром цього файлу керує система, збільшуючи або зменшуючи його в залежності від обсягу освобождаемой пам'яті. Це призводить до сильної фрагментації файлу і уповільненні роботи системи. Краще призначити розмір цього файлу вручну і зробити постійним.
2
Клацніть правою кнопкою миші на ярличку «Мій комп'ютер». У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". У вікні властивостей системи виберіть вкладку «Додатково». На цій вкладці в розділі «Швидкодія» натисніть кнопку «Параметри».
3
У вікні «Параметри швидкодії» відкрийте вкладку «Додатково». У нижній частині вікна є розділ «Віртуальна пам'ять». Натисніть кнопку «змінити» в цьому розділі.
4
Відкрилося віконце налаштувань віртуальної пам'яті. Тепер перемикач розміру файлу підкачки поставте в положення «Особливий розмір». Поставте і вихідний і максимальний розмір однаковим і рівним 1,5 - 2 гігабайтам. Натисніть кнопку «Поставити».
5
Перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
Віртуальна пам'ять - це оперативна пам'ять плюс файл підкачки. З цих двох визначень випливає, що ці два поняття взаємопов'язані і для того, щоб змінити розмір віртуальної пам'яті потрібно змінити розмір файлу підкачки. Але перш ніж приступати, необхідно запам'ятати два простих правила.
Корисна порада
У разі отримання попереджень про брак віртуальної пам'яті необхідно збільшити мінімальний розмір файлу підкачки. ОС Windows задає вихідний мінімальний розмір файлу підкачки рівним обсягу встановлених ОЗУ, а максимальний розмір файлу підкачки в три рази перевершує обсяг ОЗУ комп'ютера. У списку Диск [позначка тому] виберіть диск, що містить файл підкачки, розмір якого необхідно змінити.