Як завантажити сканер.

Сканер являє собою пристрій, який може перекладати текст і зображення з паперових носіїв в електронні. Так, ви можете за допомогою сканера оцифровувати ваші фотографії, сканувати тексти журналів, книг для редагування в текстових редакторах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - сканер.
Інструкція
1
Отримайте всі переваги використання роботи зі сканером, для цього необхідно провести установку сканера на комп'ютер. Багато сучасних сканери підтримують функцію автоматичної установки, після того як ви підключіть і включіть сканер, система самостійно виявить його і встановить драйвера. Встановіть обладнання вручну, якщо автоматичне визначення не спрацьовує.
2
Підключіть сканер до комп'ютера, увімкніть його та завантажте операційну систему Windows XP, перейдіть в головне меню, виберіть у ньому команду «Панель управління». Клацніть двічі по значку «Сканери та камери», щоб підключити і встановити сканер. Виберіть значок «Сканери», щоб перейти до потрібної папки. У ній описуються всі пристрої роботи з зображеннями, підключені до вашого комп'ютера. Якщо тут немає сканера, який ви підключили, необхідно провести установку сканера в системі XP. Клацніть двічі по значку «Установка пристроїв», відкриється майстер підключення сканера.
3
У першому вікні «Майстра установки» виберіть фірму-виробника сканера, далі в наступному полі виберіть конкретну модель вашого сканера. Натисніть кнопку «Далі». Виберіть опцію «Пошук драйвера на змінному пристрої». Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть диск з драйверами для сканера, який поставляється в комплекті зі сканером. Натисніть «ОК». Буде проведений пошук необхідних драйверів для підключення сканера. Перейдіть в наступне вікно, натиснувши кнопку «Далі», в наступному вікні виберіть опцію «Автоматичний вибір порту». Натисніть «Далі». Введіть ім'я вашого сканера, саме під ним сканер буде відображатися у всіх вікнах, папках і діалогах, де буде використовуватися. Натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні натисніть «Готово». Перезавантажте комп'ютер.
Сканер - це спеціальне цифрове пристрій, який аналізує певний документ або предмет і створює його точну електронну копію. Власне процес роботи сканера називається скануванням і застосовується в самих різних областях діяльності людини. Але найбільш найчастіше сканери використовуються для створення копій будь-яких документів або зображень і подальшої роботи з ними.

Типи сканерів та їх сумісність з Windows Сканери бувають кольоровими і чорно-білими. Їх розміри залежать від моделі та марки виробника. На сьогоднішній день сканери випускають сотні фірм, перевага із США, Японії та деяких країн Південно-Східної Азії. Їх абсолютна більшість сумісний з операційною системою Windows.Стоіт відзначити, що встановити сканер самостійно можна двома способами. Їх вибір залежить від того, підключаєте ви сканер безпосередньо до персонального комп'ютера або ноутбука (так звана установка локального сканера) або до спільного мережного сканера, через який і буде працювати ваша модель.

Як правильно встановити сканер на ПК або ноутбук

Щоб встановити локальний сканер, вам буде потрібно звичайнісінький кабель USB. Як правило, він входить в комплект поставки. Тим не менш, ви можете використовувати і будь-який інший USB-кабель. Один його кінець підключайте до задньої панелі самого сканера, інший - до спеціального роз'єму комп'ютера. Увімкніть його і зачекайте деякий час, поки Windows автоматично його визначить. Якщо Windows не вдалося визначити сканер, можливо, вам буде потрібно встановити на комп'ютер драйвера. Диск з драйверами також входить в комплект поставки. Якщо з якихось причин ви не можете його знайти, зайдіть на офіційний сайт виробника сканера. Драйвера для всіх моделей будуть викладені там для вільного скачування в спеціальному розділі. Скачайте і встановіть їх на комп'ютер або ноутбук і спробуйте знову підключити сканер.

Як самостійно встановити сканер через мережевий сервер

У багатьох організаціях підключення всіх сканерів відбувається до одного конкретного мережевого сканеру. Це робить їх роботу набагато швидше і допомагає економити час співробітників. В цьому випадку щоб правильно встановити сканер вам буде потрібно витратити трохи більше часу. Для початку підключіть сканер до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Потім натисніть на вашому комп'ютері кнопку Пуск. У меню, вибирайте розділ Панель управління, а потім - Мережа. Слідом за цими ви побачите спеціальне меню, в якому необхідно вибрати пункт Центр управління мережами і загальним доступом. Вибирайте в ньому команду Перегляд мережних комп'ютерів і пристроїв. У списку сканерів знайдіть саме вашу модель сканера і клацніть по ній правою кнопкою миші. У меню, вибирайте пункт Встановити. Слідом за цим автоматично завантажиться Майстер установки. У точності дотримуйтесь його вказівок, натискаючи на кнопки Далі. В кінці установки натисніть на кнопку Готово. На цьому підключення сканера до спільного мережного сканера завершується.