Як намалювати в фотошопі листя. Як малювати листя в фотошопі.

Мольберт, акварель і кисті - не єдині інструменти сучасного художника. Приміром, намалювати простенький березовий листок можна, використовуючи засоби програми Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Відкрийте програму і створіть новий документ: натисніть пункт меню «Файл»> «Створити» (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + N), в полях «Ширина» та «Висота» вкажіть, наприклад, по 500, і клікніть «Створити».
2
Зробіть основним кольором 075a0f. Виберіть інструмент «Довільна фігура» (гаряча клавіша U, перемикання між суміжними елементами Shift + U), клацніть по налаштуванню «Форма растрової точки», із запропонованих варіантів виберіть краплю, а потім покажіть цю краплю в центрі документа. Натисніть клавіші Ctrl + T, навколо об'єкта з'явиться рамка.
3
Клацніть по простору всередині неї правою кнопкою миші і виберіть «Деформація». На краплині з'явиться деформационная сітка. Розташуйте правий і лівий нижні маркери цієї сітки таким чином, щоб крапля стала схожа на листок. Закінчивши, натисніть Enter.
4
На панелі шарів клацніть по шару з листком правою кнопкою миші і виберіть "Параметри накладання». В пункті «Внутрішня тінь» встановіть «Режим накладання» - «Нормальний», «Прозорість» - 35%, «Зсув» - 9 пікселів, «Стягування» - 0%, «Розмір» - 18 пікселів, інші параметри за замовчуванням. В пункті «Внутрішньо світіння» вкажіть «Режим змішування» - «Освітлення основи», «Прозорість» - 55%, в поле "Елементи" показник "Розмір" - 5 пікселів, решта за замовчуванням. В пункті «Накладення градієнта» встановіть «Режим накладання» - «Множення», «Прозорість» - 40%, галочку біля «Інверсія», «Кут» - 135 градусів, решта за замовчуванням. Закінчивши, натисніть «ОК».
5
Створіть новий шар (Shift + Ctrl + N) і зробіть основним кольором 138919. Виберіть інструмент «Пензель» (B, Shift + B), встановіть його розмір на 1 і намалюйте на аркуші прожилки: центральну і які з неї . Встановіть у цього шару режим накладення «Освітлення основи». Клікніть пункт меню «Фільтр»> «Розмиття"> "Розмиття по Гауса» і в полі «Радіус» встановіть від 0,5 до 0,8.
6
Створіть ще один шар, зробіть основним кольором 545210, виберіть інструмент «Пензель» і намалюйте стебло у листка. У списку шарів перемістіть шар зі стеблом нижче шару з листком.
7
Щоб зберегти результат, натисніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + S, встановіть шлях для картинки, напишіть їй ім'я, в полі «Тип файлу» вкажіть Jpeg і натисніть "Зберегти".