Як об'єднати DVD-файли. об'єднати 5 dvd диски.

Дані фільмів, записаних на DVD-дисках, зазвичай збережені у форматі .VOB. Такі фільми являють собою кілька (три-чотири) розташовуються в папці VIDEO_TS файлів. У файлах з розширенням .VOB міститься велика частина інформації з диска - аудіо, відео, субтитри і так далі. Файли форматуються як системні потоки MPEG-2 і можуть бути відтворені різноманітними відеопрогравачами, встановленими в системі. Для зручності їх зберігання та відтворення на жорсткому диску можна об'єднувати ці файли в один.
Вам знадобиться
  • утиліта JoinVOBFilesTool.
Інструкція
1
Встановіть утиліту JoinVOBFilesTool. Закачування її доступна на будь-яких ресурсах з софтом, користуватися їй можна безкоштовно - розробниками передбачено таке її використання не для цілей, пов'язаних з отриманням прибутку.
2
Скопіюйте файли з розширенням .VOB c DVD-диска або декількох дисків, якщо планується переклад всієї домашньої колекції в однаковий вигляд і збереження її на файловому просторі жорсткого диска. Для цього можна скористатися звичайним копіюванням за допомогою команд контекстного меню, що викликається правою кнопкою миші при натисканні нею на файли для копіювання.
3
Запустіть утиліту JoinVOBFilesTool. Вона має просте і лаконічне меню і робоче вікно, суто утилітарне і має тільки одну функцію.
4
Оберіть VOB-файли для об'єднання. Для цього скористайтеся кнопкою Add VOB FILE з правого боку центральній частині вікна програми. У разі якщо був здійснений помилковий вибір, можна клацнути мишею для його вибору і скористатися кнопкою Remove VOB File для його видалення. Можна також здійснити груповий вибір файлів, використавши для цього кнопку Add All Files.
5
Оберіть кінцеве ім'я об'єднаного файлу. Скористайтеся для цього текстовим полем в нижній частині вікна утиліти. Кнопка Change File name при натисканні на неї викличе також діалогове вікно, в якому буде можливо вказати місце розташування створюваного файлу. Запустіть процес об'єднання, клацнувши по кнопці Join VOB Files, розташованої з правого боку центральній частині вікна програми, під кнопкою Add VOB FILE.
6
Процес об'єднання займе якийсь час, тривалість якого залежить здебільшого від ресурсів користувальницького комп'ютера - від тактової частоти і ядерності його процесора, наприклад.
Корисна порада
У ході очікування конвертації можна клацнути по кнопці Minimize To Tray, згорнувши утиліту.