Як відкрити автобусний маршрут.

Якщо ви зацікавлені у відкритті маршруту автобуса для екскурсії або інших послуг, то на початку вам може бути важко зрозуміти, з чого почати. Є достатньо речей, які необхідно враховувати при плануванні маршруту автобуса. У кожному разі, це досить нескладний процес, який вимагає ніяких спеціальних знань.
Вам знадобиться
  • - особистий автотранспорт;
  • - план маршруту.
Інструкція
1
Подумайте про ключові місцях, які ви хочете включити в ваш автобусний маршрут. Наприклад, якщо ви плануєте туристичний маршрут навколо вашого міста, то обов'язково включите в нього проїзд повз найбільш привабливих і знаменитих місць. Не бійтеся зробити його занадто довгим: чим цікавіше виявиться маршрут, тим вигідніше це стане для вас.
2
Переконайтеся, що можете вчинити зупинку біля всіх важливих місць. Щоб дорога запам'яталася пасажирам і вони відчули, що не дарма купили квитки, ви повинні постаратися зробити всі важливі точки маршруту доступними. Вкажіть ваші ключові місця в плані шляху, врахуйте будь-яке відхилення від маршруту, не забудьте про додаткові зупинках ближче до центру міста або де-небудь біля великих готелів і ділових місць.
3
Уникайте місць, надмірно схильних до утворення заторів на дорозі. Якщо ви створили маршрут, який дозволяє в найкоротший термін дістатися до потрібного місця, але не врахували характер руху на ньому, то ваша робота може виявитися марною. Пасажирам достатньо однієї поїздки, щоб оцінити якість обслуговування і зробити висновок про те, чи варто користуватися вашими послугами надалі. І якщо під час подорожі вони застрягнуть в пробці, то це назавжди залишить в їх пам'яті негативне враження. У деяких ситуаціях, наприклад, коли неможливо уникнути поїздки по жвавій вулиці, обов'язково попереджайте пасажирів про це заздалегідь.
4
Зареєструйте ваш маршрут в транспортному відділенні вашого міста. У вас повинні бути всі необхідні документи на користування громадським транспортом, готовий план маршруту і опис його функцій.
5
Придбайте програмне забезпечення маршрутизації. Автонавігатори можуть допомогти вам створити автобусний маршрут на комп'ютері і в процесі покажуть таку важливу інформацію, як загальний пробіг, час маршруту і можливі місця заторів.