Як перевести кг/год на м3/ч. кг/ч в м3/год.

При вирішенні фізичних задач всі величини приводяться до однієї системи вимірів. Як правило, при цьому використовується система СІ (система інтернаціональна). Це дозволяє використовувати в процесі обчислень тільки числові значення фізичних величин. Однак на практиці часто доводиться перекладати один в одного досить-таки різнорідні фізичні величини, наприклад, перевести кг/год на м3/ч.
Вам знадобиться
  • калькулятор
Інструкція
1
Щоб перевести кг/год в м3/год, необхідно уточнити щільність речовини, витрата (потік) якого вимірюється в даній задачі. Дуже часто в шкільних завданнях і на практиці фігурує вода або слабоконцентрірованних розчини. У цьому випадку щільність рідини можна прийняти рівною 1000 кг/м3 (кілограм на метр кубічний). Тобто, щоб перевести витрата води, заданий в кг/год на м3/год, скористайтеся наступною формулою: Р (м3/год) = Р (кг/год)/1000, де: Р (м3/год) - витрата рідини в м3/ЧР (кг/год) - відомий витрата рідини, виражений в кг/ч.
2
ПрімерПотребленіе охолоджуючої води в мініатюрному рідинному циркуляційному термостаті Petite Fleur w - 23 кг/час.Вопрос: який об'єм води використовує пристрій за одну годину роботи? Рішення: 23/1000 = 0,023 (м3/год).
3
Якщо розглянута в задачі рідина легше чи важче води, то знайдіть її щільність у відповідних таблицях щільності. Якщо потрібних таблиць немає або назва рідини невідомо чи вона являє собою суміш декількох речовин в невідомій пропорції, то визначте щільність рідини самостійно. Після того як щільність рідини стане відома, скористайтеся наступною формулою: Р (м3/год) = Р (кг/год)/П, де П - щільність рідини, виражена в кг/м3.
4
примерз одну годину роботи паливо-роздавальна колонка видає 2700 кг бензіна.Вопрос: скільки кубометрів бензину може закачати бензоколонка протягом години? Рішення: 1. Знайдіть у таблиці густин ПММ щільність бензину - 750 кг/м? .2. Розрахуйте витрата бензину за вищенаведеною формулою: 2700/750 = 3,6 (м3/год).
5
Якщо швидкість витрати рідини в кг/год невідома, то виміряйте її самостійно. Для цього зовсім необов'язково озброюватися величезною мірної ємністю і наповнювати її цілу годину. Візьміть будь-яку досить велику тару і зважте її. Потім наповнюйте її протягом 5-10 хвилин. Після чого запишіть час наливу, зважте наповнену ємність і відніміть з цієї маси вага тари. Розділіть масу рідини (в кг) на час наливу (в годинах). У підсумку вийде швидкість витрати рідини в кг/ч.
6
Якщо щільність рідини невідома, то наливайте її в стандартну ємність відомого обсягу (відро, флягу, банку тощо). Розділивши масу рідини (в кг) на обсяг (у м?), Отримаєте значення щільності в кг/м?.