Як почистити екран монітора. Чим можна почистити монітор комп'ютера.

Рідкокристалічні монітори давно заслужили визнання користувачів завдяки високій якості зображення і щадящему впливу на очі. Мабуть, єдиною складністю при використанні такого монітора стає його очищення.
Інструкція
1
Як відомо, рідкокристалічні монітори небажано чіпати руками, однак на них чомусь часто залишаються сліди брудних пальців, пил, розлучення і всілякі забруднення. Як почистити монітор комп'ютера, не заподіявши йому шкоди?
2
Для чищення монітора підійдуть спеціальні тканинні серветки - гладкі, без ворсу. Їх можна купити в комп'ютерному магазині, а також в оптиці, адже скельця окулярів протираються схожою тканиною. Такими серветками можна видаляти пил з монітора, не ризикуючи його подряпати. Якщо на поверхні екрану немає брудних або жирних плям, а присутня тільки невеликий шар пилу, витирайте його сухими серветками. Зверніть увагу, що пил з монітора потрібно витирати як мінімум раз на місяць. Пил шкідливий для людини, яка працює за комп'ютером. До того ж, вона накопичує електричну напругу, що може призвести до поломки монітора.
3
У спеціалізованих магазинах техніки продаються гелі та спреї для очищення монітора. Їх унікальність в тому, що вони не містять спирту і порошку, адже ці речовини можуть зіпсувати поверхню монітора. Нанесіть трохи спеціального гелю на чистячу серветку і протріть їй монітор. Сухою серветкою тут же витирайте місця, на яких можливі розводи.
4
Спеціальний спрей для чищення моніторів можна наносити на саму поверхню екрана. Однак чи розпилювати занадто багато засоби: надмірне зволоження екрану не потрібно. Протріть монітор сухою серветкою без ворсу, поки рідина не висохла.
5
Якщо під рукою немає спеціальних засобів для чищення, скористайтеся звичайним милом. Зробіть слабкий мильний розчин і візьміть дві гладких серветки для монітора. Злегка зволожите серветку в мильному розчині і протріть монітор. Тут же витріть насухо поверхню екрана другий серветкою.
Зверніть увагу
Чистити можна тільки повністю знеструмлений екран комп'ютера. Причому CRT-монітор слід відключати від мережі за 2 години до чистки.
Корисна порада
Щоб зберегти монітор ноутбука чистим, підкладайте тонку серветку, коли закриваєте кришку комп'ютера, адже бруд з клавіатури може віддрукуватися на екрані.