Як пробудити апетит. вітаміни будять апетит.

Зниження апетиту відбувається з різних причин. Небажання їсти може бути викликано прийомом лікарських засобів, хворобами і навіть неправильним харчуванням. Особливо часто це трапляється у маленьких дітей, які відмовляються від їжі протягом всього дня або вживають зовсім мало їжі. Щоб повернути апетит, потрібно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте скласти графік прийому їжі. Можливо, що знижений апетит у вас пов'язаний з постійними перекушуваннями. У проміжках намагайтеся не пити багато рідини, особливо солодких соків, морсів і лимонаду. Карамельки та інші "невинні" продукти теж виключіть. Їжте тільки в строго належний час. Обов'язково снідайте з ранку - це пробудить організм і запустить травні процеси.
2
За 20 хвилин до їди з'їдайте часточку лимона, апельсина або ананаса. Кислота, що міститься в цих фруктах, буде стимулювати вироблення шлункового соку, що посилить апетит. Але будьте уважні, якщо у вас гастрит з підвищеною кислотністю, то краще уникайте таких способів лікування. Так само не перестарайтеся з кількістю з'їдених фруктів, інакше вийде все з точністю до навпаки.
3
Купіть в аптеці вітамін С. Продається він як у вигляді звичайних таблеток, так і водорозчинних. Останні роблять менший вплив на слизову шлунка. Приймайте по 250-500 мг аскорбінової кислоти на добу, розділяючи дозу на декілька прийомів. Якщо ви приймаєте комплексний препарат, то додатковий прийом вітаміну С неприпустимий, оскільки можливі алергічні реакції через гіпервітамінозу.
4
Продаються і спеціальні препарати, які посилюють апетит. Але їх приймати бажано тільки після консультації з лікарем. Якщо ж ви зважилися пити їх самостійно, скоротіть першу дозу в 10 раз. Пов'язано це з тим, що найчастіше такі засоби складаються з природних компонентів, на які може виникати алергія.
5
Якщо апетит до вас так і не повернувся, сходіть в лікарню і здайте аналізи на наявність глистів. Якщо в організмі є паразити, апетит може як посилюватися, так і зовсім пропадати. Не завадить і загальний аналіз крові, щоб виявити більш чітку картину, з причини якої може зникати бажання поїсти.