Як розігнати батарею телефону.

Мобільний телефон допомагає залишатися на зв'язку і відчувати себе більш впевнено, коли вам знадобиться дружню пораду. Щоб телефон працював довше, слід після його купівлі подбати про «розгоні» батареї.
Інструкція
1
Купуючи стільниковий телефон, в комплекті ви отримуєте застосовний до нього акумулятор. Найчастіше акумулятор знаходиться в запечатаному пакеті окремо від телефону - це означає, що їм ще ніхто не користувався, і тільки від вас залежить майбутня працездатність батареї.
2
Вставте акумулятор у телефон і поставте його заряджатися на 8-12 годин. Після повної зарядки користуйтеся телефоном так довго, поки батарея остаточно не розрядиться і телефон неможливо буде включити без підключення до розетки. Знову зробіть повну зарядку телефону протягом 8-12 годин і розрядите телефон. Повторіть процедуру «прокачки» батареї 3-6 разів, після чого можна буде заряджати телефон у міру потреби.
3
Після того як ви «розігнали» новий акумулятор, заряджайте його в міру необхідності по 2-5 годин, в залежності від кількості міліампер на годину.
4
Для профілактики рекомендується проводити довгу зарядку акумулятора два раз на місяць, заряджаючи його по 8-12 годин. При цьому для початку зарядки не обов'язково чекати повного відключення телефону, але індикатор батареї повинен показувати мінімальний заряд в ній.
5
Для збереження працездатності акумулятора прийнято іноді повністю розряджати його і проводити довгу зарядку. Але будьте уважні: така профілактика корисна тільки для акумуляторів типу Ni-Mh.
6
Більшість сучасних мобільних телефонів оснащені літієво-іонними акумуляторами (Li-Ion), для таких батарей повна розрядка якраз протипоказана. Однак повну зарядку в 8-12 годин рекомендується проводити 2 рази на місяць, при цьому не чекаючи відключення телефону.
Корисна порада
Якщо ви їдете і не плануєте користуватися телефоном протягом довгого часу, вимкніть телефон, вийміть з нього сім-карту і акумулятор і зберігайте їх окремо, в розібраному вигляді. Цей захід допоможе збереженню батареї.