Як знайти папку в комп'ютері. Як знайти в комп'ютері потрібну папку.

Дуже часто користувачеві ПК доводиться шукати потрібні файли і папки. Це іноді не вдається відразу зробити через величезної кількості файлів і папок на комп'ютері. У цій статті ви дізнаєтеся, як знайти потрібну папку на комп'ютері серед безлічі файлів і папок.
Вам знадобиться
  • Назва папки, яку шукаєте.
Інструкція
1
Заходимо в меню «Пуск» на панелі інструментів. Знаходимо пункт «Знайти», вибираємо «файли і папки». Перед нами з'являється вікно пошуку. Для того щоб знайти потрібну папку на комп'ютері потрібно знати точну назву папки.
2
Отже, припустимо, що ми знаємо точну назву папки. У лівій частині вікна пошуку прописуємо ім'я папки. Або якщо не пам'ятаємо назва папки, трохи нижче вводимо слово або фразу будь-якого файлу в папці.
3
Далі вибираємо, де будемо шукати. Знаходимо пункт «пошук в» та натискаємо на стрілочку. У нас з'являється меню, що випадає, де ми вибираємо місце пошуку. Трохи нижче можна вибрати, коли був змінений файл, розмір файлу або будь-які інші параметри, які пропонуються у вікні пошуку.
4
Далі натискаємо кнопку «Знайти». Починається пошук. Потрібно почекати деякий час. У правій частині з'являються результати пошуку. Де вказується ім'я папки, місце, де на комп'ютері вона знаходитися. От і все, папка з файлами знайдена. Приємною роботи на комп'ютері.