Як заблокувати інтернет від дитини.

Інтернет в даний час проник буквально в кожен дім. Люди користуються ним для роботи, спілкування та розваг. Корисний інтернет і дітям, допомагаючи їм у навчанні, сприяючи оволодінню навичками користування комп'ютером і т.д. Але багато батьків стурбовані тим, що їхні діти можуть зіткнутися з негативними аспектами інтернету: навіть ненавмисно в інтернеті можна зустріти матеріали, пов'язані з порнографією, насильством, нецензурною лайкою і т.п. Як убезпечити дитину від негативних особливостей інтернету?
Інструкція
1
Перший спосіб обмеження або блокування користування інтернетом - це застосування спеціальних функцій, вбудованих в більшість веб-браузерів. Так, наприклад, в браузері Internet Explorer в меню «Сервис» - «Властивості оглядача» можна настроїти обмеження доступу до інформації, одержуваної з інтернету. Для обмеження можна вибрати одну або кілька таких запропонованих категорій: «Насильство», «Ненормативна лексика», «Оголення тіла», «Секс» Недолік цього способу полягає в тому, що сучасні діти, як правило, швидко розбираються в настройках браузера і легко знаходять можливість відключити встановлені батьками обмеження.
2
Другий спосіб - використання спеціальних програм батьківського контролю, найбільш відомою з яких є безкоштовна програма K9 Web Protection. Для установки цієї програми необхідно зареєструватися на офіційному сайті її виробників і вказати в процесі реєстрації свою адресу електронної пошти. Після цього на вказану адресу буде висланий ліцензійний код, який необхідно ввести в ході установки програми. У налаштуваннях програми можна встановити обмеження доступу до веб-сайтам шляхом вибору одного з п'яти запропонованих рівнів захисту, або безпосередньо вказати конкретні небажані категорії сайтів (всього запропоновано 68 таких категорій). Для входу в настройки програми потрібно ввести пароль, який встановлюється батьками під час першого використання программи.Основной недолік цієї програми полягає в тому, що її непростий інтерфейс виконаний англійською мовою, і батькам, які не володіють англійською мовою, нелегко в ньому розібратися.
3
Третій спосіб - використання антивірусних програм з вбудованими функціями батьківського контролю. Найбільш відома з цих програм - Kaspersky Crystal. Крім заборони доступу до різних категорій веб-сайтів, ця програма дозволяє обмежити час користування комп'ютером. Доступ до налаштувань програми здійснюється після введення пароля, встановлюваного родітелямі.Программа Kaspersky Crystal є платною. Для перевірки якості роботи даної програми можна встановити безкоштовну пробну версію Kaspersky Crystal, яка може бути використана протягом місяця.
4
Четвертий спосіб підходить для дітей молодшого віку. Це безкоштовний барвистий браузер Гогуль, розроблений спеціально для малюків. Користуючись даними браузером, дитина може відкрити тільки веб-сторінки дитячих сайтів, схвалених педагогами і псіхологамі.Каждий батько може випробувати різні шляхи обмеження доступу своїх дітей до інтернету і вибрати оптимально відповідний варіант.