Як визначити вагу цуценя.

Маленький щеня в будинку - це завжди приємні емоції і купа різних нерозв'язних завдань. Потрібно придумати як його мити, чим годувати, як розчісувати і стригти і в яких кількостях давати ліки та вітаміни. Але як же зважити цуценя? Не поставиш же його НЕ ваги?
Вам знадобиться
  • щеня, підлогові ваги
Інструкція
1
Зовсім крихітних щенят собак карликових порід необхідно зважувати ще й для того, щоб зрозуміти, наскільки правильно вони ростуть і розвиваються і якого розміру досягнутий в майбутньому. Існують певні стандарти співвідношення ваги карликових порід в юному віці і їх приналежності до групи: міні, стандарт або середні. Щоб визначити вагу маленької собачки можна скористатися звичайними продуктовими електронними вагами, які є в кожному зоомагазині або ветеринарному центрі. У таких ваг велика поверхня і щеня не буде відчувати великого дискомфорту, коли ви його на них поставите. Намагайтеся, однак, щоб він сильно не метушився, оскільки це впливає на показання приладу.
2
Якщо щеня не карликовий і на продуктові ваги просто-напросто не поміщається, визначити його вагу можна простим і надійним способом - за допомогою звичайних підлогових ваг. Просто встаньте на ваги, тримаючи цуценя на руках, і запишіть показання. Після цього потрібно зважитися вже без собаки і встановити різницю - це і буде вага вашого малюка. Єдиний недолік цього способу вимірювання - його приблизність. Адже підлогові ваги точно можуть показати тільки кілограми, а от з грамами у багатьох з них виникають складнощі. Хоча, зрозуміло, якщо у вас вдома сучасні електронні підлогові ваги, такої проблеми не виникне.
3
Дуже великого цуценя теж можна спробувати взяти на руки і зважити на підлогових вагах, але далеко не кожному така процедура показана по фізичним можливостям і стану здоров'я. Якщо ви - тендітна мініатюрна дівчина, а щеня зростанням практично з вами зрівнявся, намагатися звалити його на себе, зрозуміло, не варто. Для таких випадків можна скористатися промисловими вагами. Знайти цей агрегат можна в господарському магазині або на будівельному ринку. Ваги представляють із себе простору платформу для зважування мішків, великогабаритних ящиків і будівельних сумішей. Часто їх використовують і у ветеринарії для визначення ваги великих тварин. Спробуйте домовитися з володарем таких вагою і дізнаєтеся вага вашого цуценя дуже достовірно.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не давайте ліки «на око». Визначення ваги собаки - ключовий момент у розрахунку необхідної дози препарату. Часто помилка в декількох грамах може викликати найсерйозніші наслідки.
Корисна порада
В розсадниках і у приватних заводчиків собак, як правило, є ваги. Купуючи цуценя, обов'язково попросіть господаря зважити малюка, щоб можна було відразу знати, яка кількість корму, вітамінів або ліки йому необхідно. Само собою, ця інформація не буде актуальною дуже довго. Не забувайте, що цуценята дуже швидко ростуть.