Як визначити забарвлення кошеня.

Кошенята народжуються такими милими і зворушливими, що відірвати від них свій погляд практично неможливо. Але чи знаєте ви, що багато кішки в юності мають зовсім інший колір шерсті, ніж той, що покладений їм від природи на все життя? Як же визначити, якого кольору буде шубка у вашого кошеняти і яких сюрпризів чекати від нього в майбутньому?
Вам знадобиться
  • кошеня, увагу і обережність
Інструкція
1
Вся справа в тому, що шерсть у кішок замінюється, коли вони стають старше. Так звана доросла шерсть може злегка відрізнятися від початкового забарвлення малюків, тому необхідно уважно вдивлятися в колір шубки кошеня, щоб більш-менш достовірно визначити, якого кольору він буде в більш дорослому стані. Часто абсолютно білі кішки в молодшому віці мають чорні або сірі цятки на верхній частині голови і областю між вухами на лобі. Зазвичай до віку 9 місяців ці плями повністю зникають. А ось у абсолютно чорних кошенят при досягненні дев'ятимісячного віку можуть почати з'являтися цятки рудого, білого або палевого відтінків і шерсть починає змінювати свій колір.
2
Мрія багатьох любителів кішок - руді або червоні кішки. У віці до 12 місяців кошенята можуть бути рівномірно забарвлені, однак в процесі випадання дитячої вовни, може з'явитися більш-менш чіткий малюнок у вигляді смуг. Насправді абсолютно однотонних кішок такого забарвлення не буває, всі вони в тій чи іншій мірі смугасті, просто це може бути або практично непомітно, або видно чітко. А от якщо ви бачите кремового кошеня з дуже слабо вираженим малюнком таббі (це і є ті самі смужки), знайте, швидше за все в дорослому віці вони зовсім пропадуть і окрас кішки буде повністю кремовим.
3
Уважно слід вибирати димчастих кошенят. Справа в тому, що багато чорні кішки в дитинстві володіють світлою димчастої шерстю, що можна помилково прийняти за справжній димчастий окрас. Якщо димчастий відтінок для вас принципово важливий, уточніть у заводчика, якого кольору шерсть батьків вашого кошеняти. Якщо ні у одного з батьків немає світлого підшерстя, кошенята димчастими бути не можуть. Через деякий час дитяча шерсть заміниться на більш темну або зовсім почорніє. Будьте уважні.
Зверніть увагу
Абсолютно чорне кошеня з цяткою на носі, мочці вуха або подушечці лапи з віком, швидше за все, перетвориться на черепахового. Якщо такий окрас вам не цікавий, краще відмовитися від кошеня і шукати абсолютно чорного без плям і вкраплень.
Корисна порада
Дуже часто у визначенні майбутнього окраса кішок може допомогти колір очей. Однак не забувайте про те, що стандарти порід розроблялися для дорослих кішок, а колір очей кошеня повністю розвивається тільки через кілька місяців.