Як заблокувати скачування.

Коли на комп'ютері працюють більше одного користувача, нерідкі конфлікти з приводу інтернет-трафіку і відповідно оплати. Тим більше, якщо на комп'ютері працюють діти, і вони вже не раз обирали ліміт трафіку, залишаючи вас до кінця місяця без інтернету. Заблокувати скачування файлів - єдиний вихід у такій ситуації.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - програма Lan2net NAT Firewall.
Інструкція
1
Налаштуйте політику користувачів. Зробіть в системі як мінімум двох користувачів - адміністратора і звичайного користувача з обмеженими правами. До того ж, в арсеналі сучасної операційній системі присутній батьківський контроль з гнучкою настроюванням. Для цього зайдіть у вкладку «панель управління» за допомогою ярлика «Мій комп'ютер». Далі знайдіть ярлик під назвою «Облікові записи користувачів».
2
Скачайте та встановіть програму Lan2net NAT Firewall або будь-яку програму зі схожими функціями. Саме ця програма володіє тонким налаштуванням правил доступу користувачів локальної мережі або одного комп'ютера. Знайти можна на великому порталі softodrom.ru.
3
Налаштуйте правила для кожного користувача в розділі «Групи і правила користувачів». Встановіть відповідні характеристики для захисту інтернет-каналу: квоти завантаження і роздачі, роботу користувачів в певні години дня, заблокуйте певні сайти. Вся настройка проводиться в ручному режимі, тому будьте уважні з усіма операціями, які виконуєте.
4
Програма Lan2net NAT Firewall веде підрахунок трафіку окремо для кожного користувача. Статистику ви можете побачити в розділах «Моніторинг» і «Журнал логів». Ви можете змінити правила для провинився користувача в розділі «Правила Firewall» - повністю заборонити доступ або залишити доступ тільки по обраним протоколам.
5
Програма має можливість формувати звіти у вбудованому веб-сервері. Вам надаються сумарні звіти по завантаженню файлів, а також статистика по кожному користувачеві окремо. В цілому ж можна сказати, що заблокувати будь-які завантаження в інтернеті досить просто, головне дотримуватися всі алгоритми виконання операцій.