Як записати файли Word.

Microsoft Office Word - всесвітньо відомий продукт компанії Microsoft групи офісних додатків, що дозволяє організувати роботу з текстовими документами різних форматів. Word - це інтуїтивно зрозуміле додаток, який практично не вимагає початкового навчання, тому воно так популярно серед початківців користувачів.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з наперед встановленим офісним пакетом Microsoft Office версій 97, 2000, 2003, 2007, 2010, права адміністратора у вашому профілі.
Інструкція
1
Відкрийте Microsoft Office Word, пройшовши по шляху «Пуск» -> Microsoft Office -> Word. Після першої ініціалізації додатки відкриється вікно, яке дозволить вам налаштувати параметри поновлення програми. Виставите всі рекомендовані параметри. На цей пункт слід звернути особливу увагу, оскільки оновлення, як правило, містять виправлення різних критичних помилок додатка попередніх версій. Плюсом до того, оновлюючись до нових версій, ви претендуєте на додаткову технічну підтримку від компанії Microsoft.
2
Виконайте всю необхідну вам роботу. Якщо в силу певних причин ви не зможете виконати ті чи інші дії, використовуйте довідку. Довідка викликається одним натисненням на кнопку F1 вашої клавіатури.
3
Після виконання всіх необхідних вам робіт натисніть на кнопку «Файл» головного меню Word. У контекстному меню виберіть пункт "Зберегти". В наступному вікні виберіть директорію для збереження, впишіть ім'я файлу і натисніть на кнопку «Зберегти». Після цього Word виконає збереження документа в зазначену директорію з зазначеним користувачем ім'ям.
Зверніть увагу
В офісних пакетах версій 2007 або 2010 пункту меню «Файл» немає. Щоб зберегти документ в цьому випадку, вам буде потрібно натиснути на круглу кнопку Office із зображеною на ній символікою Майкрософт, а потім натиснути на кнопку «Зберегти» .Сохраніть документ можна також комбінацією клавіш Shift + F12
Корисна порада
Пункт меню «Файл» містить в собі список всіх можливих операцій з файлом, в тому числі запис документа в файл, відкриття вже існуючого документа, експорт документа в якій або відмінний від стандартного формат і багато іншого.
У кожного користувача персонального комп'ютера є набір програм, якими він користується постійно або час від часу. При повторній установці системи на жорсткий диск може статися затирання програм, внаслідок чого вони стають непрацездатними. Щоб убезпечити себе від таких ситуацій, професіонали рекомендують зберігати на жорсткому диску або DVD-диску архіви настановних файлів. Звичайно, ефективніше записувати архіви програм на диск, щоб в будь-якій ситуації можна було встановити програму заново.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Small CD Writer, чистий DVD-диск.
Інструкція
1
Для запису архівів програм скористайтеся програмою Small CD Writer. Ця утиліта не має такої популярності, як продукти Nero, Alcohol і т.д. Відрізняється маленьким розміром і простотою у використанні. Незважаючи на присутність в назві програми слова CD, можна записати і DVD. Утиліта не вимагає установки і вміщається в один файл з розширенням exe, який необхідно запустити.
2
Після запуску програми вам буде потрібно додати архіви програм у вікно утиліти. Для додавання файлів у вікно програми, необхідно знайти архіви, натиснути Ctrl + A (виділити все), затиснути лівою кнопкою миші і перетягнути у вікно програми. Якщо ви ще не вставили чистий диск в привід, зробіть це. У правій частині вікна буде відображатися смужка заповнення диска. Нижче смужки зазначена докладна інформація про витрачений місці на диску.
3
Перед записом диска необхідно вибрати привід, на який буде зроблено запис, якщо у вас їх декілька. Якщо у вас немає чистого диска, то можна скористатися диском DVD-RW. Для очищення цього диска натисніть кнопку "Очистити" в правій частині вікна.
4
Для початку запису натисніть кнопку «Записати», яка знаходиться поряд з кнопкою "Очистити". У вікні, необхідно вибрати пункт «Створити нову сесію», а також вибрати мінімальну швидкість запису диска. Це робиться для більш якісного запису диска. Потім натисніть кнопку «Записати».
5
Закінченням записи можна вважати появу вікна з повідомленням «Запис службової інформації та закриття сесії». Після зникнення цього вікна відбудеться автоматична завантаження диска, на екрані з'явиться меню вибору дії. Для перегляду записаної інформації необхідно натиснути на посилання «Відкрити папка для перегляду файлів».