Як шукати запчастини.

Приходить момент, коли навіть найнадійніший автомобіль доводиться ремонтувати. І якість ремонту безпосередньо залежить від нових деталей і вузлів, встановлюваних в ході робіт. Тому, вибираючи запчастини, особливу увагу звертайте на їх якість, співвідносячи його з ціною.
Вам знадобиться
  • Оригінальні, ліцензійні та б/у запчастини
Інструкція
1
Оптимальне рішення при заміні вузлів і деталей автомобіля - установка оригінальних запчастин. Це такі деталі, які вироблені тим же виробником, що і автомобіль. Як правило, на них нанесений серійний заводський номер. По ньому визначається номер партії, тому, якщо деталь бракована, можна повернути її і отримати нову. Оригінальні деталі повністю відповідають всім вимоги виробника за якістю. Але ціна їх досить висока, а знайти їх досить складно. Тому купуйте їх у тих випадках, коли змінюються найбільш важливі деталі і вузли автомобіля, схильні до великих навантажень і сильному зносу.
2
Більш дешевий і доступний варіант - ліцензійні деталі, які випускаються сторонніми підприємствами. Їх ціна набагато нижче ніж оригінальних. А ось за якістю однозначної думки не буває. Багато залежить від виробника і його спеціалізації. Перед покупкою ліцензійної запчастини зберіть максимум інформації про виробника, почитайте відгуки про її продукцію. Найчастіше, ресурс таких запчастин менше, ніж оригінальних. Просто підрахуйте вартість робіт і запчастин в співвідношенні ціна-якість і зробіть правильний вибір. Іноді вигідніше придбати ліцензійну деталь.
3
Не плутайте ліцензійні деталі з альтернативними. Вони являють собою продукцію сторонніх фірм, покликану поліпшити характеристики того чи іншого автомобіля (тюнінг), і, відповідно, мають більш високу ціну.
4
Щоб поєднати високу якість оригінальної запчастини з прийнятною ціною зверніться на розбирання потрібної марки автомобіля. Тут завжди можна придбати б/у деталі і вузли, найчастіше в хорошому стані за дуже невеликі гроші. Такий спосіб особливо вигідний, якщо потрібно придбати деталі і вузли на іномарки. Переконайтеся, що деталі знімаються з автомобілів, що експлуатувалися в розвинених країнах, де завжди ретельно стежать за їх технічним станом і вчасно проходять ТО. При покупці вимагайте документ, що підтверджує факт справності придбаної запчастини.