Як використовувати сироватку для обличчя.

Косметична сироватка - продукт, що з'явився на ринку досить давно. Спочатку даний засіб позиціонувалося як професійна «салонна» косметика, але з часом були розроблені і сироватки, призначені для домашнього використання. Не дивлячись на те, що сироватка зараз - досить популярний засіб боротьби з конкретними проблемами шкіри, і більшість виробників косметики включили її в лінійку своєї продукції, залишаються люди які, не знають, як використовувати сироватку для обличчя.
Інструкція
1
Не плутайте сироватку з кремом для обличчя. Крем призначений для щоденного догляду, сироватку ж застосовують короткими курсами кілька разів на рік. Крем підтримує загальний стан шкіри, сироватка бореться з конкретними проблемами і недосконалостями. До складу крему входить велика кількість інгредієнтів, в сироватці може бути кілька або тільки один «працюючий» компонент. Крем впливає на верхні шари шкіри, сироватка призначена для збагачення доброчинними компонентами більш глибоких шарів шкіри.
2
Наносьте сироватку на чисту шкіру. Проведіть звичайну процедуру демакіяжу, вмийтеся, протріть обличчя тоніком. Незалежно від того, яким чином ви очищаєте шкіру, пам'ятайте, що сироватка використовується перед нанесенням кошти для щоденного догляду за шкірою обличчя (крему, гелю, лосьйону). В інших випадках сироватка може використовуватися замість звичайного кошти, але це багато в чому залежить від стану і типу шкіри.
3
Дотримуйтесь дозування, зазначену на упаковці. Сироватка - рідке концентроване засіб, водянисте або трохи масляниста по консистенції. Вона легко наноситься і досить швидко вбирається, двох-трьох крапель цілком вистачає для того, щоб рівномірно розподілити сироватку по шкірі обличчя і шиї. Не варто рясно зволожувати їй обличчя (як, наприклад, ампульної косметикою), ніякого додаткового ефекту це не дасть.
4
Не використовуйте сироватку постійно. Курс застосування сироватки, розрахованої для боротьби з конкретною проблемою, як правило, становить 2 тижні - місяць. Використання сироватки понад призначеного терміну може призвести до того, що шкіра перенасититься активним компонентом, а це загрожує дерматозом і алергічними реакціями. Косметологи рекомендують проводити курси раз в сезон.
5
Підбирайте сироватки відповідно до потреб шкіри. Їх використання можливе практично в будь-якому віці. Різноманітність сироваток дозволяє вибрати саме той засіб, який необхідно на даний момент. Існують сироватки для поліпшення стану молодої проблемної шкіри, є ліфтінгові сироватки, що допомагають впоратися з віковими змінами. Зволожуючі, антиоксидантні, вітамінні - сироваток багато. Якщо ви оберете сироватку для боротьби з проблемою, якої у вас немає, то ніякого результату не помітите.