Як запросити домовика.

Будинкові віддавна були хранителями будинків. Ці забавні істоти відрізняються характерами, як і люди. Є будинкові добрі і милі, а є й ті, які вічно норовлять накапостити. В наші дні будинкові продовжують стежити за квартирами, але зустріти їх можна не в кожному будинку. Мало хто знає, як обзавестися таким сусідом.
Вам знадобиться
  • мішок, віник, молоко/каша.
Інструкція
1
Покличте будинкового до себе. Якщо ви переїжджаєте з квартири, де з вами жив домовик, то підготуйте заздалегідь полотняний мішок або віник. Запропонуйте домовому поїхати з вами в нову квартиру. Залиште мішок на ніч, а вранці візьміть з собою і поставте в затишний куточок. Якщо домовик сильно прив'язаний до вас, то він обов'язково подасть ознаки своєї присутності на новому місці. Угостите його по приїзду, залишивши на столі блюдечко з кашею або молоком.
2
Якщо у вас не було будинкового, але ви дуже хочете обзавестися їм, поїдьте в якусь село. Відшукайте там кинутий, але все ще міцний будинок і залиште в ньому віник з пропозицією домовому перебратися до вас. Ці створіння люблять людей і швидше за все, із задоволенням відправляться з вами на нове місце проживання.
3
Позбавтеся від енергетичного сміття. Чим менше в будинку сварок і лайки, тим приємніше обстановка для домовика. Він допомагатиме вам у домашніх справах. Наприклад, якщо ви не можете щось знайти, пов'яжіть навколо ніжки стола хустку і скажіть: «Хазяїн-батюшка, пограй та віддай». Незабаром ви обов'язково знайдете пропажу.
4
Влаштуйте генеральне прибирання. Будинкові не люблять пил, розкидані речі, брудні вікна. Якщо ви не будете забиратися, то домовик може напакостити або навіть покинути вас, а новий не захоче жити в такій обстановці. Слідкуйте за тим, щоб всі речі лежали на своїх місцях. Це допоможе залучити нового жителя.
5
Будинкові люблять добрих і красивих господинь. Жінка повинна вміти вести домашнє господарство, підтримувати вогнище і створювати домашній затишок. У будинку із стежачою за собою господинею будинкові з'явиться швидше, ніж там, де господиня не стежить за своєю зовнішністю.
6
Не паліть будинку. Будинкові не люблять неприємні запахи, особливо тютюновий дим. Якщо ви не можете відмовитися від шкідливої звички, виходьте на сходову клітку або на балкон. Також намагайтеся швидко видаляти запахи часнику та цибулі.
Корисна порада
Заведіть тварина. Будинкові дуже люблять кішок, собак, рибок, папуг.