Як записати компакт-диск.

Ви напевно часто відчуваєте необхідність звільнити жорсткий диск комп'ютера, але при цьому не втратити інформацію. Відмінним виходом з цієї ситуації може послужити запис на CD диск. Найкраще для цього, звичайно, використовувати програми, призначені саме для запису дисків. Але якщо у вас такої немає, то можна і обійтися стандартними засобами вашого ПК.
Вам знадобиться
  • Що Пише CD-привід.
Інструкція
1
Якщо ви точно знаєте, що ваш дисковод може писати, то відразу переходите наступного кроку. Однак якщо ви не впевнені, то краще знайдіть документи від нього (якщо ви купували його окремо) або від комп'ютера (якщо ви купували все в одній комплектації) і знайдіть необхідну інформацію. Якщо наводити не пишучий, вам доведеться його замінити.
2
Знайдіть на комп'ютері потрібні файли і виділіть їх. Виділити одночасно декілька файлів можна, клікаючи по них мишкою із затиснутою клавішею Ctrl. Коли файли вибрані, натисніть на одному з них правою кнопкою миші (не відсилайте Ctrl) і у випадаючому меню виберіть пункт "копіювати". Або можна вчинити простіше. Виділивши всі файли, натисніть клавіші Ctrl + C. І в тому і в іншому випадку інформація скопіюється в буфер обміну.
3
Тепер відкрийте "Мій комп'ютер" і відкрийте диск, який ви приготували до запису. Натисніть на білому полі правою кнопкою миші і виберіть "вставити" або просто натисніть Ctrl + V. Файли вставити. Але вони не будуть присутні на диску, вони просто підготувалися до запису.
4
Ще трохи, і процес записування буде завершений. Правою кнопкою миші клікніть на поле поруч з підготовленими для запису файлами, в меню оберіть пункт "записати файли на компакт диск". З'явитися "Майстер запису компакт-дисків". Тут ви можете дати назву своєму диску, хоча це не є обов'язковим. Натисніть кнопку "Далі" та майстер все зробить за вас.После закінчення записи натисніть кнопку "готово". Тепер диск можна витягувати і переглядати на будь-якому комп'ютері.
Зверніть увагу
Ця інструкція годиться тільки для компакт дисків. Для запису діджитал відео дисків використовуються інші засоби.