Як складати навушники.

Всім любителям слухати музику з плеєра або телефону знайома проблема заплутаних навушників. От ви складаєте їх найакуратнішим чином, прибираєте в сумку ... а наступного разу дістаєте навушники заплутані з такими вузлами, що ніякому моряку не снилося. Замість того, щоб знову і знову витрачати час на розплутування проводів, краще навчитеся складати навушники.
Інструкція
1
Існують спеціальні контейнери для зберігання навушників. В них все передбачено для вашої зручності: ви обережно намотуєте дроти навушників на спеціальну підставу, і у них вже немає ніякої можливості сплутатися. Також існують сумочки (чохли) для зберігання навушників, іноді вони йдуть в комплекті з гарнітурою. Але і в них дроти часто умудряються заплутатися. Вибрати зручний для вас контейнер або чохол ви можете в будь-якому магазині техніки, звернувшись за допомогою до продавця-консультанта.
2
Акуратно скласти навушники можна, обмотавши їх навколо плеєра. На перший погляд цей спосіб може здатися складним, але на ділі це не так. Візьміть дріт за 5-10 сантиметрів до штекера і складіть з нього звичайну петельку середнього розміру, притисніть до плеєра. Зберігаючи форму петельки, туго обмотайте навушники навколо плеєра.
3
Складіть динаміки разом. З проводів, що йдуть динаміків зробіть маленьку петельку, відступивши при цьому від динаміків 5-7 см. Просуньте маленьку петельку в більшу - ту, яку створили на початку, притисни маленьку петлю пальцем до плеєра. При цьому потягніть за штекер - і навушники опиняться щільно намотані на плеєр. Щоб «розібрати» цю конструкцію, досить лише потягнути за динаміки.
4
Якщо ви зберігаєте навушники окремо від плеєра, складіть їх так: розчепірте пальці лівої руки (якщо ви правша, і на праву руку - якщо лівша) і акуратно намотайте на долоню навушники, залишивши кінець дроту в 10-15 сантиметрів . Зніміть навушники з руки, і які залишилися кінцем дроти починайте обмотувати вийшло «кільце» навушників. Ви отримаєте дві симетричні петельки. Коли провід майже скінчиться, просмикніть штекер в одну з петельок. Потягніть його в одну сторону (убік петлі, в яку він протягнуто), а динаміки - в іншу. Навушники зручно складені.