Як підключити інтернет-маршрутизатор. підключити інтернет роутер через lan.

Інтернет-маршрутизатор (роутер) - пристрій, що використовується для підключення локальної комп'ютерної мережі до інтернету. Маршрутизатор має два незалежно призначуваних IP адреси, кожен зі своїми настройками для локальної та для зовнішньої мережі.
Вам знадобиться
  • Для підключення маршрутизатора необхідно сам пристрій і кабель «вита пара», що з'єднує роутер з локальною мережею.
Інструкція
1
Розпакувавши роутер, зверніть увагу на його ethernet-порти. Один з них завжди кілька відділений від інших і підписаний як "WAN" порт. Інші порти або не підписані, або мають маркування "LAN", або просто пронумеровані. Підключіть інтернет кабель до WAN-порту, а кабель локальної мережі до порту LAN. Увімкніть живлення роутера. Зажевріли на маршрутизаторі лампочки портів свідчать про наявність фізичного зв'язку. Якщо яка-небудь з ламп портів (в які підключені LAN і WAN кабелі) не загорілася, то необхідно перевірити: чи включено пристрій, підключений до маршрутизатора (свіч, комп'ютер), правильність обтиску конекторів кабелю, його цілісність, відсутність обривів.
2
З будь-якого комп'ютера мережі, підключеної до роутера, в рядку інтернет-браузера введіть IP "192.168.0.1". Цей IP за замовчуванням присвоюється маршрутизаторам фірмою-виробником. Відкриється вікно налаштувань роутера. Якщо маршрутизатор видає запит на пароль для підключення до налаштувань, подивіться пароль в документації до пристрою.
3
У вікні налаштувань роутера необхідно налаштувати WAN-підключення. Для цього введіть IP, DNS і шлюз інтернету, які надані вам провайдером. Збережіть настройки. Маршрутизатор перезавантажиться. Тепер на вкладці «статус» можна побачити «підключення: ОК».
4
Налаштовуємо комп'ютери на роботу з маршрутизатором. На всіх комп'ютерах локальної мережі необхідно виконати наступні настройки. У властивостях мережевого підключення призначити шлюз. Цим шлюзом буде локальний IP роутера (за замовчуванням це 192.168.0.1). Також на комп'ютерах слід слід вказати DNS, наданий провайдером.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hmg3WFaj-Ho
Корисна порада
Якщо роутер не може здійснити підключення, необхідно звернутися до провайдера. Іноді провайдер має окремий шлюз для маршрутизаторів, який не збігається зі шлюзом для комп'ютерів.