Як підключити звук в комп'ютері.

Практично будь-який сучасний комп'ютер обладнаний звуковою підсистемою. Але щоб вона запрацювала, необхідно, по-перше, здійснити її настройку, а по-друге, підключити до машини навушники або колонки.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому комп'ютері є звукова підсистема. Подивіться, чи немає на материнській платі гнізд для підключення навушників і мікрофону. Якщо їх немає, перевірте, чи не встановлена окрема звукова карта. За відсутності і того й іншого придбайте звукову карту, після чого встановіть її в будь-який вільний PCI-слот материнської плати, попередньо знеструмивши машину.
2
Як в Linux, так і в Windows, якщо версія операційної системи є сучасною, дуже висока ймовірність того, що звукова карта, як вбудована, так і окрема, виявиться автоматично, і будь-які ручні настройки не будуть потрібні. Якщо ж цього не відбулося, налаштуйте звукову карту вручну.
3
Щоб налаштувати звукову карту вручну в Linux, запустіть програму alsaconf. На всі питання, які будуть з'являтися на екрані, відповідайте позитивно. Скрипт сам визначить, яка саме у вас звукова карта, і, якщо вона підтримується, здійснить її настройку. Якщо звук після цього не з'явиться, перевірте стан мікшера - іноді в Linux за замовчуванням гучність виявляється встановленої на нуль.
4
В Windows, якщо звукова карта не опізнані автоматично, встановіть драйвера з доданого до неї диска. При відсутності диска дізнайтеся тип карти з маркування на ній, після чого скачайте відповідні драйвера з інтернету. Іноді на платі немає і маркування - тоді звернетеся за допомогою до людини, добре знайомому з різними марками периферійних пристроїв для комп'ютерів. Можна також сфотографувати карту і розмістити знімок на форумі, щоб її впізнали.
5
Для підключення до плати навушників або колонок скористайтеся гніздом зеленого кольору. Пам'ятайте, що сучасні звукові карти, на відміну від тих, що випускалися в дев'яностих роках, які не обладнуються потужними підсилювачами. Щоб звук був гучний, використовуйте спільно з платою тільки активні колонки.