Програвач: Як зробити його своїми руками.

У наші дні модно вдаватися до спогадів про двадцятому столітті. Одним з його символів є вінілова платівка, Якщо у вас збереглися такі платівки, але немає програвача для них, виготовити його можна самостійно.
Інструкція
1
Правильно виберіть модель електропроигривающих пристрої для використання в саморобному програвачі. Воно повинно бути як монофонічним, так і стереофонічним, але обов'язково розрахованим на використання п'єзоелектричної головки. Якщо у вас є пластинки не тільки на 33, але і на 45 або 78 обертів на хвилину, пристрій повинен підтримувати роботу на цих швидкостях. У всіх випадках, двигун електропроигривающих пристрої обов'язково повинен бути асинхронним і мережевим.
2
Якщо в пропонованому вам електропроигривающих пристрої відсутня головка, або вона знаходиться в жалюгідному стані, а інший підходящої у вас немає, краще відмовтеся від покупки, за винятком випадку, якщо ви точно знаєте, де можна купити справну головку окремо.
3
Ні в якому разі не підключайте двигун електропроигривающих пристрої безпосередньо до електромережі, оскільки він практично завжди розрахований на напругу в 127 В. Придбайте спеціальний автотрансформатор, призначений для живлення американських 110-вольтів електроприладів від 220-вольтової електро мережі. Такі прилади зустрічаються у продажу, зокрема, в господарських магазинах. Через нього і підключіть двигун до мережі. Конденсатор, який необхідний для роботи двигуна, у пристрої вже є. Підключений він заздалегідь.
4
Помістіть електропроигривающих пристрій в будь-який відповідний міцний, вогнетривкий і діелектричний корпус, що виключає дотик до ланцюгів живлення двигуна. Екранований кабель, що йде від головки, виведіть з корпусу, проклавши його таким чином, щоб він не торкався силових ланцюгів.
5
Підключіть вихід програвача до комп'ютерних колонкам з вбудованим підсилювачем. Якщо електропроигривающих пристрій монофонічне, з'єднайте входи стереоканалов колонок паралельно.
6
Увімкніть живлення колонок і автотрансформатора. Випробуйте програвач у роботі.